Zobacz wÄ…tek - Made in China Loncin 250
NAS Analytics TAG

Made in China Loncin 250

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Made in China Loncin 250

Postprzez Edition92 » 27/11/2018, 01:15

Witam nie wiem czy prawidlowe drzwi wiec z gory sory jak nie tutaj
Przychodze tutaj z taka troche nietypowa sprawa
Wiec tak Skladam silnik Loncin 250 ale to nie chodzi o silnik bo poradze sobie z nim normalnie chodzi bardziej o rame :D
Strasznie pękają no i nie ma sensu co chwile spawac a tym bardziej ze u mnie nie wytrzymalaby na pewno wiec sobie pomyslalem zeby sprawdzic jakies inne ramy rozgladalem sie za markowymi Znajomy ma z Kawasaki kx 125 czy jakos tak male przerobki byly i silnik siedzi ladnie nic nie dzieje sie lecz w moich okolicach niema blisko takiej ramy na handel no i jaka mam pod reka to tylko Router WS 50 robilem takie przymiarki no i Silnik ladnie wchodzi tam lecz trzeba by bylo tylko skrócić " górny/tylni " uchwyt no ale nie wiem czy to da rade tzn ta rama Juz nawet nie chodzi mi o wciskanie mu w terenach czy cos Takie to ma byc zeby dojechac od pkt A do B Duzo czytalem tez troche wiem ze te silniki maja jakis duze drgania/wibracje i dlatego te ramy nie daja sobie rady z tymi silnikami Co myslicie o tym Router Ws 50 Lub moze jakas inna propozycja z gory Dzieki
Edition92
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27/11/2018, 00:54


Re: Made in China Loncin 250

Postprzez henio12323 » 28/11/2018, 22:40

router to tak samo chinska konstrukcja - tym bardziej przerabiana pewnie życ długo nie bedzie
moze lepszym rozwiazaniem było by sprzedanie co masz, dołozyc to co na rame masz - i kupic cos markowego do jazdy, mniej problemów, mniejsza zawodnosc,
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 16 gości




na górê