Zobacz wÄ…tek - Problem z odpaleniem
NAS Analytics TAG

Problem z odpaleniem

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Problem z odpaleniem

Postprzez mati281100 » 20/9/2018, 20:26

Siema jestem tu nowy wiec z gory wybaczcie jesli pisze w zlej kategorii.

Mam problem z moim junakiem 901 otóż posiada on silnik 125ccm wszystko było dobrze ale ostatnio ma problem z odpalaniem z rozrusznika wogóle go nie idzie odpalić muszę cały czas na pycha sprawdzałem pierścienie tłok wszystko ok dawka paliwowo powietrzna tez jest idealna swieca brunatna. iskra jest rozrząd ustawiony prawidłowo nie wiem już gdzie szukać Proszę o jakąś pomoc jeśli ktoś miał z tym do czynienia lub wie co może być nie tak. Dodam że zmiejszyła sie jego moc i cały czas go muli tak jak by paliwa nie dostawał i pali 3-4 litry na 100 km co mnie bardzo zszokowało
mati281100
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20/9/2018, 20:14


Re: Problem z odpaleniem

Postprzez ChaoticBiker » 21/9/2018, 08:25

a wiec jednak cos jest nie tak :)
Moze zaplon zle ustawiony, czujnik polozenia walu, a moze CDI padlo lub jakies konektory zasniedzialy.
Filtr paliwa zapchany moze? Albo filtr powietrza ma srake w srodku?
Wez niech ci to przejrzy ktos, kto sie zna (choc wiadomo, mechanicy profesjonalni nie chca przyjmowac chinszczyzny na warsztaty).
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh


Re: Problem z odpaleniem

Postprzez itimis » 26/9/2018, 13:46

Zdecydowanie warto oddać to komuś, kto się zna i przejrzy wszystko. Może masz jakiegoś znajomego mechanika?
"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne; ale często tak długo patrzymy na zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które zostały otwarte." Helen Keller
Avatar użytkownika
itimis
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26/9/2018, 13:38
Lokalizacja: Oświęcim



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości




na górê