Zobacz wątek - Supermoto/Enduro do 5000 zł
NAS Analytics TAG

Supermoto/Enduro do 5000 zł

Jeśli chcesz porozmawiać o motocyklach, które nadają się dla posiadaczy kategorii A1 lub B (powyżej 3 lat) to jest to miejsce dla Ciebie.
_________

Supermoto/Enduro do 5000 zł

Postprzez SimonJks » 2/9/2018, 19:31

Cześć!
Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jest to mój pierwszy post na forum i nie jestem jeszcze w pełni zaznajomiony z jego zasadami. Za ewentualne błędy w działach /wątkach musicie mi wybaczyć.

Przechodząc do tematu nie będę przedłużać.

Chciałbym poznać wasze typy motocykli 125cc 4t o charakterze supermoto/Enduro w cenie do 5000 zł.

Szukam czegoś sprawdzonego, w miarę niezawodnego i dosyć uniwersalnego - dojazdy do szkoły/zabawa nad jeziorem po jakimś klepisku. Taka Cbr'ka tylko że wśród supermoto/Enduro.

Dodam że jestem wysokim "chopem" i mierze sobie 185cm więc to 900mm w siodle to dla mnie podstawa.
Oczywiście robię swój reserch i już byłem oglądać Rieju 125 i bardzo mi się spodobał, jednak stan techniczny był słaby a w moim rejonie nie było bliźniaczego modelu.

Podzielcie się swoimi faworytami w tej klasie oraz przedziale cenowym, gdyż pomoże mi to w wyborze swojej pierwszej maszyny.
Ew. Na co zwrócić uwagę w tym specyficznym wyborze motocykla.

Dziękuję za wszelką pomoc.
Pozdrawiam
Szymon
SimonJks
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2/9/2018, 19:10


Re: Supermoto/Enduro do 5000 zł

Postprzez SimonJks » 2/9/2018, 19:34

Jeśli nie masz zdania o moim zagadnieniu a chciałbyś pomóc - zostaw po sobie jakiś krótki komentarz. Dla Ciebie chwilka, a mi pewnie pomoże w zasięgach.
SimonJks
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2/9/2018, 19:10


Re: Supermoto/Enduro do 5000 zł

Postprzez Rura » 2/9/2018, 21:19

Przy tych wymaganiach tylko małe varadero. Ale wątpię żebyś znalazł w tych pieniądzach coś sensownego. Jak naked to GT125.
A poza tym wystarczy abyś poczytał mądrości w tym dziale i wszystko będziesz wiedział.
Daytona, MW, GT... byle latało ;-).
Rura
Świeżak
 
Posty: 421
Dołączył(a): 30/1/2015, 22:09
Lokalizacja: Szczecin



Powrót do Motocykle od 51 do 125 ccm - kategoria A1/B



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê