Zobacz wątek - opinie o wypożyczalniach
NAS Analytics TAG

opinie o wypożyczalniach

O wszystkim
_________

opinie o wypożyczalniach

Postprzez henio_paszczak » 10/6/2018, 21:28

Czołem,

Ponieważ nie każdy z nas ma jeszcze własne moto a i z innych przyczyn niektórzy czasem korzystają z wypożyczalni, to myślę że ten wątek dla wielu będzie bardzo użyteczny.

Zaczynam od swojej opinii z ostatniego wypożyczenia, niestety nie najlepszej. Poniżej.

Pozdro!

Wojciech
henio_paszczak
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10/6/2018, 20:54


Re: opinie o wypożyczalniach

Postprzez henio_paszczak » 10/6/2018, 21:38

W maju wypożyczałem na 5 dni Yamaszkę MT-07 w firmie Abacus, oddział Szczecin.

Mimo że rezerwowałem sporo wcześniej, dopiero podczas odbioru maszyny dowiedziałem się że za dwa dni muszę się z nią stawić na przegląd (sobota, środek dnia - także wycieczka którą planowałem na ten dzień poszła się paść), pod groźbą kary umownej 4 tys. zł. Za późno, żeby wynająć coś gdzie indziej, więc nie bardzo miałem wyjście.

Kiedy spytałem, dlaczego mnie nie poinformowali o tym wcześniej, pani z agencji zaczęła mi się żalić jakie to mają problemy z klientami i warsztatami. W zasadzie jedyne co z tego wynikało, to że w Abacusie nie potrafią się zorganizować.

Po dłuższych negocjacjach zdecydowali się, w ramach rekompensaty, darować mi limit kilometrów. Średnie pocieszenie, skoro mając mniej dni jazdy w stosunku do dni wypożyczenia i tak nie przekroczyłem limitu.

Sam motocykl spisywał się ok.

Wojciech
henio_paszczak
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10/6/2018, 20:54


Re: opinie o wypożyczalniach

Postprzez pmitka » 11/8/2018, 21:00

Ja do tego tematu mam jeszcze dodatkowe pytanie. Jako że jestem świeżo po otrzymaniu uprawnień a ze względów prywatnych w tym roku nie chcę się pakować we własne moto to szukam wypożyczalni która nie ma problemów z wypożyczeniem komuś z uprawnieniami od kilku dni.

Jestem z Wrocławia.

W necie natknąłem się na motocyklem.pl ale zupełnie nie wiem czy im można zaufać, bo niby cały kraj podstawiają, nowe moto, etc., tylko trzeba najpierw wpłacić zaliczkę. Ktoś już może korzystał?
pmitka
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11/8/2018, 20:31



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê