Zobacz wÄ…tek - buty GAERNE GP 1
NAS Analytics TAG

buty GAERNE GP 1

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

buty GAERNE GP 1

Postprzez FastBikeee » 11/7/2014, 00:20

Witam

jestem bardzo zainteresowany tymi Butami GAERNE GP-1 ale niestety jest to bardzo mało popularna firma w polsce zwłaszcza buty sportowe a we włoszech bardzo znane!

zainteresowąły mnie ponieważ gdzies tam wyczytałem ze są wrecz pancerne i zdecydowanie lepsze od chociazby droższych alpinestar plusy... ale niestety żaden ze sklepów jakie odwiedziłem nie ma ich w sprzedaży a chciałbym koniecznie je zobaczyc i ocenic wykonanie przymierzyć....

wieć zwracam się do was koledzy/koleżanki o wyrażenie swojej opini o tych butach GAERNE GP-1 jeżeli coś wiecie wiecej o nich a jeżeli ktos je posiada i mógłby sie podzilić swoimi wrazeniami to już w ogole super! :)

z obecnych butów jakie sprawdzałem to SIDI VORTICE niekwestionowany lider ale cena 1400zł jak dla mnie zbyt sporo

zalezy mi przede wszytsim na BEZPIECZEŃSTWIE a wiec jakie buty możecie polecic do ok 900- 1000zł ???? z góry dzieki za odpowiedzi :)


Pozdrawiam i LwG!
FastBikeee
FastBikeee
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27/6/2010, 16:46
Lokalizacja: Jelenia Góra / Wrocław


Postprzez kravec » 11/7/2014, 01:47

Nie wiem pod jakim względem Gaerne jest niby lepsze od Alpinestarsa. Wydawało mi się że są na tym samym poziomie aż do momentu włożenia nogi w Gaerne. Kalosz nie but motocyklowy. Sztywny w środku, kompletnie niekomfortowy, luzu po bokach stopy na 2 skarpety. Dla mnie totalna porażka (pod względem bezpieczeństwa też to źle wypada bo but musi przylegać do stopy). Mam smx-plusy stary model i to jest dzień do nocy (a nowy jest jeszcze lepszy). Co do ochraniaczy- raczej zbliżony poziom (z lekką przewagą A*).

Jeśli chcesz coś z tańszych od Alpinestarsa to podjedź do Intermotors i zobacz buty Pumy. Są co prawda "wielkie" ale mają to co trzeba, do tego dobrze układają się do stopy (mają coś wewnątrz- nie tak jak w przypadku GP1- tylko but zewnętrzny... bo wyściółka to tam chyba nie istnieje).

I z Pumą i z SMX-plusami w 1000 się zmieścimy (jak będziesz chciał pisz).

Jeśli nie te- zobacz może TCX (o tych Ci nic nie napiszę bo nie miałem styczności). Ewentualnie poszukaj butów od Dainese, ale czy będą tańsze to nie wiem.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice


Re: buty GAERNE GP 1

Postprzez StarskiPL » 3/8/2018, 13:17

Lata minęły i Gaerne zyskało w Polsce na popularności. Chyba coś się musiało zmienić w jakości Alpinestars (sam mam i psioczę) bo wszystko to, co kolega napisał o Gaerne, dziś dotyczy Alpiny, natomiast dzisiejsze Gaerne to buty świetnej jakości (ręcznie szyte we Włoszech) i super cenach. Alpiny mogą im buty pucować...
StarskiPL
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3/4/2015, 08:44



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê