Zobacz wÄ…tek - Motocykl codzienny zakup
NAS Analytics TAG

Motocykl codzienny zakup

Jeśli chcesz porozmawiać o motocyklach, które nadają się dla posiadaczy kategorii A1 lub B (powyżej 3 lat) to jest to miejsce dla Ciebie.
_________

Motocykl codzienny zakup

Postprzez Redoo » 30/7/2018, 12:39

Witam chcę kupić motocykl honda cbr125 i znalazłem taką ofertę w dość promocyjnej cenie. Myślicie że się opłaca? Chce nim jeździć po mieście i co weekend trochę dłuższą trasę około 60km.
https://m.olx.pl/oferta/sprzedam-honda- ... u52Bj.html
Redoo
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30/7/2018, 12:18


Re: Motocykl codzienny zakup

Postprzez jasnoksieznik » 30/7/2018, 13:44

Ja to ogloszenie czytam tak:
Poprzerabialem, wywalilem seryjne czesci i wpakowalem takie, ktore utrudniaja codzienna jazde. Potem jeszcze wywalilem owiewki, bo po co mi kompletne moto?

Teraz sprzedeje, bo dosc napsulem.

Czyli: Ja bym sie od tego trzymal z daleka. Nie jestem pewien, czy motocykl bez owiewek jest dopuszczony do ruchu (jesli wczesniej je mial).
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium


Re: Motocykl codzienny zakup

Postprzez Redoo » 30/7/2018, 13:55

Dzięki za odpowiedź i pewnie masz rację
Redoo
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30/7/2018, 12:18

Re: Motocykl codzienny zakup

Postprzez ChaoticBiker » 31/7/2018, 09:14

co do braku owiewek - jesli nie ma ostrych krawedzi nigdzie (np. puste odstajace mocowania) to bedzie wszystko OK. Owiewki polamane (a wiec z ostrymi krawedziami) moga byc wiekszym problemem niz ich brak.

Problemem w tym przypadku jest zrobienie 125cc pod stunt.... A wiec motur z cala pewnoscia nie mial lekko w zyciu, a ta "jezdzilem w ladna pogode do pracy" to jakis chyba zarcik taki.

Kupil ktos trupa powypadkowego, chcial go do stuntu czy na wyglupy, zrobil, jednak okazalo sie, ze mocy za malo (choc starczyloby w zupelnosci, wystarczyloby zmienic zebatke z tylu na wieksza).
Ciezko jednak ocenic co jest z motocyklem nie tak nie bedac przy nim - moze sie okazac, ze jest to zajezdzony, cieknacy olejem trup, ale rownie dobrze moze sie okazac, ze pod wzgledem stanu mechanicznego bedzie to najlepsza oferta dostepna na OLX (a tak calkiem czesto bywa z takimi szczurami)
Cena atrakcyjna, wiec mysle, ze warto byloby pojechac z kims, kto ma trochu pojecia i obejrzec.
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh



Powrót do Motocykle od 51 do 125 ccm - kategoria A1/B



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê