Zobacz wÄ…tek - Trzeci motocykl - Honda XR 125
NAS Analytics TAG

Trzeci motocykl - Honda XR 125

Jeśli chcesz porozmawiać o motocyklach, które nadają się dla posiadaczy kategorii A1 lub B (powyżej 3 lat) to jest to miejsce dla Ciebie.
_________

Trzeci motocykl - Honda XR 125

Postprzez Mushtario » 24/7/2018, 16:01

WItam!
Chciałbym się Panów poradzić w sprawie kupna motoru. Jeździłem już na dwóch ( Simson S60, MZ TS 150 ), lecz chciałbym zaznać prawdziwego ENDURO. Myślę o kupnie tego motocykla, więc po prostu chce wiedzieć czy byłby odpowiedni dla amatora. Wady, zalety i czy się wgl opłaca, czy lepiej kupić Crossa, czy może inna marka ( model też )? Czekam na odpowiedzi :D
Dodam, że mam 15 lat, wzrost 168 i waga 67 kg
Mushtario
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24/7/2018, 15:53


Re: Trzeci motocykl - Honda XR 125

Postprzez ChaoticBiker » 26/7/2018, 10:18

Skoro i tak nie bedziesz nim jezdzil po drogaczh publicznych, to moze warto rozwazyc jednak pelne krosiwo.
Honduro bedzie miala ta zalete, ze przez pierwszy cas uzytkowania bedzie miala jeszcze sprawne oswietlenie, co moze przydac sie wieczorowa pora. Plus moze byc ciutke latwiejsza w opanowaniu niz rasowy cross. Choc i tak w porowaniu to TS150 to to bedzie demon mocy i predkosci ;)
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh


Re: Trzeci motocykl - Honda XR 125

Postprzez Mushtario » 26/7/2018, 18:45

Nad Crossem też się zastanawiałem, ale nie moge się zbytnio zdecydować. Myślałem nad Hanią CR125, lub XR100R , ale po pierwsze chce 4T, a po drugie chyba jednak zostaje przy endurko. Często jeżdżę wieczorami. Chyba, że znasz jakiegoś dobrego Crossa, to bym zobaczył czy mnie stać na taki wydatek.
Mushtario
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24/7/2018, 15:53



Powrót do Motocykle od 51 do 125 ccm - kategoria A1/B



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê