Zobacz wÄ…tek - Akcesoriiia
NAS Analytics TAG

Akcesoriiia

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Akcesoriiia

Postprzez sylwiaaa » 6/5/2018, 21:42

Cześć wszystkim. Szukam idealnego prezentu dla motocyklisty. Budżet no niewielki bo tak +/ ale bardziej- 200 zł. Czy w tych pieniądzach da się kupić coś sensownego? Wiem, że np rękawice by się przydały ;) Tylko jakie?
sylwiaaa
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6/5/2018, 21:17


Re: Akcesoriiia

Postprzez Vasago » 7/5/2018, 10:32

Rękawice kupione bez mierzenia to wg mnie spore ryzyko. Może prostownik/uchwyt na telefon/ładowarka/tankbag/plecak?
Vasago
Świeżak
 
Posty: 269
Dołączył(a): 10/3/2015, 22:37


Re: Akcesoriiia

Postprzez sylwiaaa » 9/5/2018, 18:58

Właśnie nie mam pomysłu co jeszcze się może przydać. Za małe pojęcie mam w tym temacie. Co do rozmiaru to faktycznie, rozmiar rozmiarowi nierówny
sylwiaaa
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6/5/2018, 21:17

Re: Akcesoriiia

Postprzez bbn » 25/6/2018, 12:50

w takiej kwocie myśłę, że najlepszym rozwiązaniem byłby plecak lub może odzież termiczna na zimniejsze okresy roku. Niestety bez mierzenia ciężko cokolwiek dobrać. Myślę, że w takim wypadku warto zrezygnować z niespodzianki i skonsultować się z odbiorcą prezentu :D
Zobacz jak wygląda nowoczesny sposób na walkę z niechcianym owłosieniem - depilacja laserowa http://www.fphu-kos.pl/depilacja-laserowa-vectus-sposob-na-trwale-usuwanie-owlosienia/ (otwórz link)
Avatar użytkownika
bbn
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25/6/2018, 12:26
Lokalizacja: Katowice



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê