Zobacz wątek - wybór motocykla
NAS Analytics TAG

wybór motocykla

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

wybór motocykla

Postprzez matikworldS » 27/5/2018, 13:46

witam serdecznie,

Prosiłbym o pomoc w wyborze motocykla, albo inaczej - ciężko będzie pomóc wprost, a bardziej przydadzą mi się odpowiedzi posiadaczy danego modelu. Będę wiedział potem od jakiego motocykla czego oczekiwać.

wachlarz jest dość spory, ale wynika to z tego, że chciałoby się spróbować wszystkiego, ale pieniądze rządzą i trzeba wybrać jedną rzecz - a żeby wybór był jak najbardziej przemyślany, to chciałbym się dowiedzieć co każdy z motocykli ma do zaoferowania pod względem jazdy i jej stylu.

Rozmyślam nad litrówkami, np.:
r1, cbr1000 gsxr1000 - ale nie wiem na czym polegają różnice między tymi motocyklami, który bardziej na co dzień, na torze raczej mało będę.

Myślałem o turystyku... ale nie przemawia do mnie jego forma. Chyba, że ktoś zaproponuje coś pokroju sporto-turystyka, o ile coś jest wartego uwagi.

nakedy - brakuje mi owiewek i szybki chociaż myślałem o bmw, albo triplu

myślałem nawet o HD, ale to przecież zupełnie co innego i mogę się rozczarować osiągami po r6, fz6.

Dodam, że doświadczenie mam spore w jeździe, zasób pieniędzy powiedzmy do 30-40 tys.
Jestem po prostu niezdecydowany, a zabieram się za kupno motocykla, na którym trochę czasu sobie pojeżdzę, a nie sezon czy dwa.

Mam nadzieję, że trochę pomożecie pomimo tego, że nie jestem konkretny - czytać artykuły można, ale nie ma jak usłyszeć coś od użytkownika.

Pozdrawiam MATIKWORLDS
matikworldS
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27/5/2018, 13:34


Re: wybór motocykla

Postprzez Croowab » 27/5/2018, 19:08

I zadasz aby ktos (powiedzmy jakis Janek) powiedzial Ci czym masz jezdzic?
Nawet nie napisales jaki typ jazdy preferujesz.

Moim zdaniem masz male doswiadczenie skoro nie wiesz jaki typ motocykla Ci pasuje tym bardziej jak piszesz ma byc to zakup na dluzej.
Avatar użytkownika
Croowab
Bywalec
 
Posty: 755
Dołączył(a): 12/6/2013, 19:51




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości




na górê