Forum motocyklowe Ścigacz.pl • Zobacz wątek - żałosne, ale skradli mi ... pokrowiec, taka sytuacja

żałosne, ale skradli mi ... pokrowiec, taka sytuacja

Baza skradzionych pojazdów i rzeczy
Ukradli Ci motocykl? Wyślij nam też wiadomość na https://www.facebook.com/skradzione.motocykle - opublikujemy na Facebooku i udostępnimy na głównym profilu Facebook/Scigacz_pl
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

żałosne, ale skradli mi ... pokrowiec, taka sytuacja

Postprzez pytek » 18/5/2018, 19:18

muszę się wyżalić bo jakieś skurwysyny ukradli mi ... pokrowiec na motór i biedaczysko stało i mokło. Niby wartość pokrowca "tylko" 60 zł. niby nie wiele, ale na ulicy nie znajdę. Kupiłem nowy w promocji (45 zł. "L") i sobie myślę, no tak teraz mi zajebią jeszcze raz. To mój nowiuśki pokrowiec pomalowałem niezmazywalnym flamastrem, napisałem numer rejestracyjny z przodu z tyłu po bokach, dodatkowo okrasiłem go kwiatkami wraz z nazwą modelu i jak teraz na niego patrzę to sam w życiu bym go nie rąbnął, bo wygląda beznadziejnie. Chyba że zazdrosny sąsiad mi go wcześniej podpierdolił i dla zasady powtórzy swój kozacki wyczyn.
Gorzej jak gnoja dorwę na gorącym uczynku. Uuuuuaaa aż się boje co będzie. Upierdolę mu łapy tuż przy samych butach.
Jak nie dorwę, to na bank zgłoszę kradzież na policję, wiem że nic z tego nie będzie, ale przynajmniej, statystyki wykrywalności im k_u_r_w_a spadną.
Dziękuje, już mi ulżyło.
pytek
Świeżak

Powrót do Skradziono / zgubiono