Wozicie ze sobą jakieź klucze czy narzędzia?

O wszystkim
_________

Moderatorzy: Walenty, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Miczab, Movi, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, leff

Wozicie ze sobą jakieź klucze czy narzędzia?

Postprzez trevos » 2/5/2018, 06:17

Wozicie ze sobą jakieś klucze lub narzędzia? Jakiś zestaw startowy przy pomocy którego można naprawić wiele ewentualnych usterek??
Ja tylko wożę klucz do świecy. Przydaje się gdyby nagle padła i trzeba było ją wymienić.
Przeglądam tutaj - jest tego trochę. Jak to u was wyglą?
Ostatnio edytowano 25/5/2018, 13:14 przez trevos, łącznie edytowano 1 raz
trevos

Re: Wozicie ze sobą jakieź klucze czy narzędzia?

Postprzez jasnoksieznik » 2/5/2018, 09:42

Wiele motocykli ma seryjnie zestaw imbus+krzyzak schowany pod kanapa. U mnie dochodzi jeszcze seryjny klucz to przestawiania tylnego zawiasu.

W szosowych klucz do swiec niewiele pomoze, a i awarie swiecy sa rzadkie. W enduraku, to widzialem nawet specjalne torebki na rzepy, zeby sobie zapasowa swiece przyczepiona do baku wozic. :D

Jesli mialbym cos wozic, to pewnie lepszy imbus i lepszy krzyzak. Ewentualnie zarowki tam, gdzie nie ma ledow, bo przez ostatnie 5 lat tylko zarowka mi padla
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
jasnoksieznik
Stały bywalec

Postprzez Dziurawa Podeszwa » 2/5/2018, 22:09

Ja mam przy sobie klucze 10, 12, 14, 19 i bodajże 24, klucz do swiec, śrubokręt krzyżak, imbusy dwa i małą żabkę. Na trasie niby mi sie nie przydały jeszcze, ale mieszczą się pod fotelem w małej sakiewce więc podróżują ze mną.
Dziurawa Podeszwa
Świeżak

Postprzez trevos » 4/5/2018, 06:57

Ubezpieczenie od tego typu zdarzeń warto posiadać, rzeczywiście to całkiem dobry pomysł. Zwłaszcza, że jego koszt nie jest ekstremalnie duży.
A co do narzędzi, to zbyt dużo miejsca na nie nie ma, więc trzeba zabierać tylko takie, które absolutnie są dostępne. Są takie podstawowe zestawy kluczy nasadowych, w niewielkich opakowaniach, które dają radę moim zdaniem. Tutaj mają całkiem duży wybór - link.
Ostatnio edytowano 30/5/2018, 11:58 przez trevos, łącznie edytowano 1 raz
trevos

Postprzez Zonky33 » 16/5/2018, 16:42

Staram się do minimum ograniczyć gadżety, które wiozę ze sobą. Najpotrzebniejsze w razie usterki są schowane w skrzynce.

_____

Glupi link usuniety a panu dziekujemy za reklame
Rosiboj
Zonky33
Świeżak

Powrót do Hydepark