Zobacz wÄ…tek - Enduro dla wysokiego [9k]
NAS Analytics TAG

Enduro dla wysokiego [9k]

Enduro, Cross
_________

Enduro dla wysokiego [9k]

Postprzez Tejszio » 13/5/2018, 14:09

Szukam dla siebie motocykla, pojemność 125 cm3. Mam 195cm wzrostu więc mam nadzieję, że znajdzie się coś odpowiedniego 'rozmiarowo' :P

Zdecydowałem się na Enduro/Supermoto, miałem wcześniej styczność z dwoma modelami:

Cross - Honda Cr 125

Supermoto - Suzuki Dr 125 SM

2 różne motocykle, jednak nie szukam crossa, a Enduro czy jak pisałem Supermoto. Zdecydowałem się na tę kategorię ze względu na to, że nie będę jeździł po 'ciężkim' terenie, w większości asfalt ale czasem zjadę i z niego.

Na Hondzie siedziało mi się wyżej jak na Suzuki, wiem, że są mniejsze i większe motocykle w tej pojemności (125cm3) dlatego szukam czegoś o podobnych wymiarach do wyżej wymienionych (wysokość siedziska, rozstaw kół) lub nawet większych.

Do wydania wstępnie mam 9 tysięcy, będzie to mój pierwszy motocykl. Jednak jak wspominałem miałem wcześniej styczność z tymi dwoma modelami, przejechałem na jednym i drugim kilka godzin, więc powiedzmy, że wiem czego szukam.

Nie jestem przekonany czy szukać motocyklu z silnikiem dwusuwowym czy czterosuwowym jako pierwszy motocykl.

Przeglądając oferty natrafiłem na taką pozycję:

https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-dt ... A4Bhu.html

Co o tym sądzicie/co innego możecie polecić?
Tejszio
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13/5/2018, 13:45


Re: Enduro dla wysokiego [9k]

Postprzez henio12323 » 13/5/2018, 20:17

CR to typowa crossówka - ale bedzie najwieksza ( najwyzsza) DR 125 to niskie moto, w dodatku bardzo słabe pod względem mocy.

taka DT zdecydowanie bym polecał - ale nie oczekuj ze bedzie idealna wymiarowo bo tak na prawde to zaden mtoocykl - nawet duzo wiekszej pojemnosci nie bedzie nigdy idealny.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości




na górê