Zobacz wÄ…tek - Yamaha dt 125 Obroty pomocy!
NAS Analytics TAG

Yamaha dt 125 Obroty pomocy!

Jeśli chcesz porozmawiać o motocyklach, które nadają się dla posiadaczy kategorii A1 lub B (powyżej 3 lat) to jest to miejsce dla Ciebie.
_________

Yamaha dt 125 Obroty pomocy!

Postprzez Slawekuchronski » 11/11/2017, 13:28

Witam od razu mówię że korzystam pierwszy raz z forum więc jesli nie ten dzial albo coś to proszę przenies. Bardzo was proszę o pomoc bo mam już dość.
Moja Dt chodzi 3 tysiące obrotów nie raz 4 tysiące.
Dziwne bo czasami na zimnym chodzi ładnie 1.5 tyś lecz gdy dotkne tylko manetki to obroty już lecą na 3 tyś . jak ciepły7 to też ciągle wysokie obroty. Napisze co już zrobiłem . wymiana swiecy, wymiana dysz na oryginalne , przeczyszczenie gaznika , linka chodzi prawidłowo bo przepustnica się zamyka , kompresja 10 , psikalem nawet plakiem by wyłapać lewe powietrze lecz nic to nie dalo. Filtr wyczyszczony. Śruba od regulacji powietrze paliwo wymieniona. Dziwne jest również to że kręcąc śruba od obrotów jesli wykrecam to obroty zwiększają się gdy zakrece jest to samo. Śruba powietrze paliwo w sumie na nią silnik nie reaguje .również odkrecalem dyfuzor i tłok ładny zdrowy. Dodam ze silnik dymi na bialo również jak jest ciepły mimo dobrej mieszanki. Już nie wiem co mam wymienić. Iglice również przestawialem. Bardzo proszę o pomóc. Pozdrawiam

Oczywiście tocjestcYamaha dt 125 98rok gaznik mikuni prostokątna przepustnica . już myślę żeby za 500zl gaznik z ebaya kupić .tlok również sprawdzony

Przenoszę temat do odpowiedniego działu. Nie piszemy posta pod postem, proszę używać opcji edycji - w prawym górnym rogu "Edytuj post". |Glenroy nikt nie odpisze?
Slawekuchronski
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11/11/2017, 13:20


Re: Yamaha dt 125 Obroty pomocy!

Postprzez kjiunk » 21/4/2018, 20:40

Przepraszam za odkop ale mam ten sam problem, znalazłeś rozwiązanie?
kjiunk
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21/4/2018, 20:39


Re: Yamaha dt 125 Obroty pomocy!

Postprzez ChaoticBiker » 23/4/2018, 11:18

Zaplon zle ustawiony? ma to membrany w gazniku? moze sa przedarte czy cos?
Przy dobrej mieszance nie powinien dymic prawie wcale, moze delikatny blekitny dymek od spalanego oleju.
Moze paliwo jakies stare albo lipne?
Ja bym jeszcze sie skupil na szukaniu leewgo powietrza i takze na dzialaniu mechanizmu ssania, moze cos tam jest zblokowane lub spsute.
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh



Powrót do Motocykle od 51 do 125 ccm - kategoria A1/B



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê