Zobacz wątek - jakie ubranie wyprać na Nakeda aby było dobre i wygodne
Advertisement
NAS Analytics TAG

jakie ubranie wyprać na Nakeda aby było dobre i wygodne

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

jakie ubranie wyprać na Nakeda aby było dobre i wygodne

Postprzez adam542 » 18/4/2018, 20:38

Witam tak jak w tytule jakie ubranie wyprać na Nakeda aby było dobre i wygodne, to podróżowania? to kwoty 1,5tys chodzi mi tylko o spodnie i kurtkę? proszę o jakieś pomysły!!!!
adam542
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9/11/2017, 21:43


Re: jakie ubranie wyprać na Nakeda aby było dobre i wygodne

Postprzez Vasago » 19/4/2018, 06:26

Jeżeli ma być wygodnie, to kup tekstylną kurtkę. Najlepiej taką w wersji 3 w 1. Nie ma klimatu i stylu skóry, ale za to jest praktyczna ;) Ja mam Macnę Geo 2 (4 w 1, bo można z niej zrobić jeszcze mesha) i jestem zadowolony, ale tyle tego jest na rynku, że chyba nie ma sensu polecać jednego modelu.
A jeżeli chodzi o spodnie, to ich dobór wg mnie zależy od tego ile km chcesz trzaskać. Przy krótszych dystansach najwygodniejsze będą chyba motocyklowe jeansy. Jeżeli planujesz dalszą turystykę (tylko czemu wtedy wybrałeś nakeda? :lol: ) to lepszym wyborem będą spodnie podobne do zakupionej kurtki. Większość producentów ma jakieś dedykowane. Nie mnie będziesz w tym wyglądać jakbyś właśnie zszedł z V-Stroma ;)
Vasago
Świeżak
 
Posty: 269
Dołączył(a): 10/3/2015, 22:37


Re: jakie ubranie wyprać na Nakeda aby było dobre i wygodne

Postprzez adam542 » 19/4/2018, 10:19

Sam już niewiem co kupić z motorów kawasaki er6 z 2008 roku mi się strasznie podoba z wyglądu, i jest lekki? I wygodny jak dla mnie może dużo nie jeździłem ale podoba mi się !!!!
adam542
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9/11/2017, 21:43

Re: jakie ubranie wyprać na Nakeda aby było dobre i wygodne

Postprzez jasnoksieznik » 19/4/2018, 11:49

Popraw interpunkcje, bo naprawde duzo dobrej woli trzeba, zeby zrozumiec kiedy konczysz mysl, zaczynasz pytanie albo cos twierdzisz.

A jak sie pytasz o kupno moto, to idz do odpowiedniego dzialu i pamietaj, ze nie jestesmy wrozkami:
https://forum.scigacz.pl/about49590.html
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium

Re: jakie ubranie wyprać na Nakeda aby było dobre i wygodne

Postprzez Croowab » 20/4/2018, 21:43

Jeśli pytasz o co jakie wyprać to odpowiedź jest prosta, brudne ! :)

A jeśli chcesz coś kupić na dalsze podróże to tylko tekstylne weź pod uwagę.
Jeśli masz zamiar jeździć w chłodniejsze dni to weź z podpinką.
Generalnie z czasem dorobisz się kilku kompletów bo w zalezności od stylu jazdy, terenu pogody to zawsze coś innego jest lepsze.. Ciężko o uniwersalność.
Avatar użytkownika
Croowab
Bywalec
 
Posty: 755
Dołączył(a): 12/6/2013, 19:51



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê