Zobacz wÄ…tek - Jaki prostownik polecacie do motocykla?
NAS Analytics TAG

Jaki prostownik polecacie do motocykla?

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Postprzez coolmen77 » 12/1/2017, 11:18

Eee tam, co tam taki boczek, ja w Monsterze 696 muszę rozkręcić pół moto, żeby dostać się do aku, używam Cteka 5.0 z wtyką bezpośrednio podłączoną do aku, w zimie moto stałe do niego podłączone,
Sprzęt używam już trzeci sezon i zero problemów
Zdecydowałem się na wresję 5.0, żeby bez problemu podładować aku w aucie
coolmen77
Świeżak
 
Posty: 77
Dołączył(a): 9/11/2014, 10:24


Postprzez Zimny72 » 12/1/2017, 17:58

24h później... ;) prostownik zasygnalizował prawie całkowicie rozładowany akumulator, załączył się program odsiarczania i ładowania i... motocykl po odłączeniu Optimate i po odstaniu godziny w garażu przy +7C... odpalił od pierwszego strzału. :D Jestem MEGA zadowolony. Jutro rano druga próba odpalenia. Ot tak żeby sobie znowu posłuchać jak hałasuje silnik. ;)
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła


Re: Jaki prostownik polecacie do motocykla?

Postprzez miki789 » 31/1/2018, 11:10

Ja ostatnio kupiłęm prostownik w firmie Semi
miki789
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 31/1/2018, 11:09

Re: Jaki prostownik polecacie do motocykla?

Postprzez Glenroy » 15/4/2018, 10:55

Mmmoto_pl napisał(a):Jeżeli nie chcemy przepłacić to polecam wybrać Optimate 4, gdzie nie przepłacimy a jakościowo prezentuje się naprawdę dobrze. Wiem bo sam od dłuższego czas z niego korzystam.


Optimate 4 i CTEK MXS 5.0 to raptem 10-20zł różnicy w cenie, gdzie CTEK ma chociażby bardziej zaawansowany algorytm ładowania i większą wydajność prądową, IMO, w tej kwocie opłaca się dołożyć te 20zł i mieć na prawdę profesjonalną ładowarkę, firmy która specjalizuje się w takim sprzęcie, niż ładowarkę Oxforda, który specjalizuje się w brandowaniu...wszystkiego :D, nie mówię, że Optimate są złe, bo spisują się zaskakująco dobrze, ale w tej cenie można mieć na prawdę lepszy sprzęt.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Poprzednia strona


Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê