Zobacz wÄ…tek - Buty PUMA dla motocyklisty ?
NAS Analytics TAG

Buty PUMA dla motocyklisty ?

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Postprzez Drifte » 25/1/2010, 21:36

Trimix napisał(a):
Drifte napisał(a):Jak na razie to Ty nie potrafisz przyznać się do błędu.

Jak handlujesz olejami jak sam nazwałeś OD LAT, to musiałeś widzieć test, gdzie kilka wiodących oleji było narażonych na niesprzyjające warunki w tym wysoką temperaturę i które oleje trzymały parametry, a które nie. Jeżeli po tym teście ciągle zachwalasz motula, musisz być albo sadystą silnikowym, albo przedstawicielem handlowym. Aczkolwiek jedno z drugim jest tożsame.


Prośba , załóżmy osobny wątek o oleach i tam porozmawiamy .
Widzę , iż techniki sprzedaży są Ci bardzo obce , a z ekonomia jesteś na bakier .


Nie oczekuję od Ciebie, że na publicznym forum powiesz prawdę o motulu, bo pewnie są tutaj Twoi klienci. Ale dla chcącego nic trudnego, jest mnóstwo testów olejów i każdy może sprawdzić jak wypada mityczny motul na tle innych oleji. Z tym, ze większość społeczeństwa leje to, co mówią, tak jak wierzy w przebiegi mniejsze niż 200 000 km w 10 letnich autach oraz ufo w Wylatowie.

Ps. Techniki sprzedaży i ekonomia są mi obce, gdyż z wykształcenia jestem elektronikiem. Mam umysł raczej ścisły i w olejach kieruję się testami, a nie legendą.
Ostatnio edytowano 25/1/2010, 21:38 przez Drifte, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Drifte
Świeżak
 
Posty: 216
Dołączył(a): 13/9/2009, 13:21


Postprzez Trimix » 25/1/2010, 21:38

Przemysl_17 napisał(a):Z tego co czytałem na zagranicznym forum to właśnie ta puma 1000 była bardzo dobra.Na forum motodriver.eu chyba było porównanie drogich butów. w tym puma.Proponuję zobaczyć.


Widzsz Przemysl 17 , my choć trochę poświeciliśmy aby czegoś się o tym wyrobie dowiedzieć . Baa obaj je mieliśmy na nogach , czego nie można powiedzieć o naszej opozycji , która ma jakże dużo do powiedzenia w temacie , choć na nogach nie mieli i zapewne w realu nie widzieli i nawet w sieci nic nie poszukali . Lecz z góry zakładają ze to beee bo to puma - a puma to na kort i boisko heheh .

Panowie z całym szacuknkiem do Was , jak dla mnie to EOT , z każdego tematu zrobicie syf - zaczynamy o butach kończy sie na olejach .

Drifte napisał(a): gdyż z wykształcenia jestem elektronikiem. Mam umysł raczej ścisły i w olejach kieruję się testami, a nie legendą.


sorewicz już dałeś popis dzisiaj z swojego " KONIKA " jakim jest elektronika . DAEWOO Cię przerosło ...
Ostatnio edytowano 25/1/2010, 21:43 przez Trimix, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy
<B>Yamaha R ONE 2009 and 2010 by Trimix</B>
Avatar użytkownika
Trimix
Świeżak
 
Posty: 356
Dołączył(a): 6/9/2009, 21:01
Lokalizacja: Wrocek


Postprzez puff » 25/1/2010, 21:41

Drifte, może jakiś link do testów? Pewnie wiele osób chętnie poczyta.
Avatar użytkownika
puff
Świeżak
 
Posty: 157
Dołączył(a): 10/2/2009, 11:48
Lokalizacja: Bytom/Wrocław

Postprzez Drifte » 25/1/2010, 22:05

Trimix napisał(a):
Przemysl_17 napisał(a):Z tego co czytałem na zagranicznym forum to właśnie ta puma 1000 była bardzo dobra.Na forum motodriver.eu chyba było porównanie drogich butów. w tym puma.Proponuję zobaczyć.


Widzsz Przemysl 17 , my choć trochę poświeciliśmy aby czegoś się o tym wyrobie dowiedzieć . Baa obaj je mieliśmy na nogach , czego nie można powiedzieć o naszej opozycji , która ma jakże dużo do powiedzenia w temacie , choć na nogach nie mieli i zapewne w realu nie widzieli i nawet w sieci nic nie poszukali . Lecz z góry zakładają ze to beee bo to puma - a puma to na kort i boisko heheh .

Panowie z całym szacuknkiem do Was , jak dla mnie to EOT , z każdego tematu zrobicie syf - zaczynamy o butach kończy sie na olejach .

Drifte napisał(a): gdyż z wykształcenia jestem elektronikiem. Mam umysł raczej ścisły i w olejach kieruję się testami, a nie legendą.


sorewicz już dałeś popis dzisiaj z swojego " KONIKA " jakim jest elektronika . DAEWOO Cię przerosło ...


Klasa pionnierów to akurat Twój konik.
Drifte
Świeżak
 
Posty: 216
Dołączył(a): 13/9/2009, 13:21

Postprzez s_extrem* » 25/1/2010, 22:14

Totalany offtopic i 1000 fachowcow ktorzy jezdza co najwyzej na skuterach ;X

Wracajac do tematu. Widzialem w sklepie czyste modele 800 i 1000. Ten drugi wydawal sie bezpieczniejszy i znam osobe ktore jest z nich zadowolona ;) Narzeka tylko na to ze dluzgo sie je zaklada i zdejmuje.
Avatar użytkownika
s_extrem*
Świeżak
 
Posty: 294
Dołączył(a): 18/5/2008, 14:43
Lokalizacja: Leszno

Postprzez Konio » 25/1/2010, 23:54

Tritmix wiesz co jak co ale Kosta sie zna na odziezy bo pracuje w sklepie motocyklowym w wawie i jak on cos mowi to tak jest. I jak znam zycie to buty pumy widzial i wie co mowi. Faktem jest ze Tschula mi odradzal ale i tak kupilem i zadowolony nawet jestem :D
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez Meciek » 26/1/2010, 00:28

Trimix napisał(a):
Meciek napisał(a):Puma to sie nadaje na boisko, kort itp. Jako motocyklista wole coś sprawdzonego i nie ważne ,że pół wrocławia jeździ w takich samych a może nawet i lepiej bo to znaczy ,że dany but się sprawdza. Jak chcesz się wyróżniać to jeździj na bosaka.


Maciusiu Wein , widzisz jest nieco inaczej niż piszesz kolego sympatyczny , to iż poł wrocławia w nich nie jeżdzi to też żaden dowód i wyrocznia .

Co do nadawanie siÄ™ bÄ…dz nie :

- na jakiej podstawie to twierdzisz ?

- jakie masz osobiste doświadczenie w projektowaniu obuwia , że podważasz produkt i wysyłasz specjalistów z pumy na boisko?

- ile razy miałeś pumy na nogach , że jesteś w stanie tak jednokierunkowo się wypowiadać publicznie i oczerniać produkt danej firmy ?



Meciek napisał(a):Jak chcesz się wyróżniać to jeździj na bosaka.


Ps. Maciusiu Wein jeszcze jedna wycieczka osobista koleżko śniegowy pod moim adresem ,a przestanie być miło ...i kredki z tornistra Ci się wysypią


Ale się strasznie zrobiło, że aż nie wiem co napisać :D

Widzę ,że następny gościu za długo siedzi przy kompie, bo chłopie chyba nie odróżniasz jednego świata od drugiego.
Szkoda ,że mnie drogi Trimixie jeszcze na NK nie sprawdziłeś, no chyba ,że się mylę. Po to mam nick żeby inni go używali i jak możesz to nie rób mi reklamy albo zrób ją sobie.

To jest forum i każdy ma prawo do swojego zdania a skoro mówisz o kredkach to już ich dawno nie używam ale widzę ,że tobie jeszcze zostały skoro o nich wspominasz.

Nie spinaj się tak bo to niema sensu, jak już mówiłem to tylko forum!!
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez nurofen » 26/1/2010, 03:59

Konio napisał(a):Tritmix wiesz co jak co ale Kosta sie zna na odziezy bo pracuje w sklepie motocyklowym w wawie i jak on cos mowi to tak jest. I jak znam zycie to buty pumy widzial i wie co mowi. Faktem jest ze Tschula mi odradzal ale i tak kupilem i zadowolony nawet jestem :D


Hey.

Jak dla mnie temat o butach to temat "na czasie" bo właśnie mam zamiar zmienić na "coś lepszego."

Konio to że ktoś pracuje w sklepie ,lub nawet jest jego właścicielem o niczym nie świadczy. Zazwyczaj taka osoba sprzedaje to co ma najwyższą marżę a nie rozlatuje się po jednym sezonie. Nie twierdze że Kosta taki jest bo nie znam kolegi osobiście nie mniej jednak znam handlowców z rożnych branży i właśnie tacy są.

Buty pumy zainteresowały mnie bo :

- testowane byly w moto GP
- firma produkuje buty sportowe od wielu lat
- w ofercie jest kolor żółty a taki lubię

Po przymiarce: (1000 v2)

-buty sztywne
-raczej (w mojej opinii) słabe do chodzenia
-nie można sie przyczepić do protektorów (to opinia laika,nie
jestem zawodnikiem) -kostki, piszczel, pięta, łydka, wzmocnienia do zmiany biegów podeszwa mega antypoślizgowa, ochrona palców.
-ciężkie
-kontrowersyjny system wiÄ…zania jak dla mnie laika- podobne rozwiÄ…zanie tylko od strony piszczeli stosowane jest w butach snowboardowych.

Które z cech wymienionych powyżej to zalety a które wady niech każdy osądzi sam.

Po obejrzeniu tej (otwórz link) strony uważam że ważniejsze są rękawice choć kilka piszczeli jest zdartych ;)


-
Avatar użytkownika
nurofen
Świeżak
 
Posty: 117
Dołączył(a): 13/1/2010, 20:53
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Przemysl_17 » 26/1/2010, 15:53

to ja opisze desmo 800 , tutaj akurat model z gore-tex

-plastykowe ochraniacze piszczeli , pięty oraz kostki
-slidery metalowe na śrubki
-w miarÄ™ lekkie - jak buty na zimÄ™
-przy stopie leżą na nodze raczej luźno co dla jednych jest zaletą a dla innych wadą
-twardy czubek
-estetyczne wykonanie
-przy łydce leżą sztywno , zapinane na zamek i rzep.
-mają taką pomarszczoną skórę , fachowo nazywa się to chyba strech czy jakoś tak. Na przodzie i z tyłu na lydce , chodzi się łatwo i luźno.
-w moim odczuciu jednak nie naddajÄ… siÄ™ na tor , do tego jest raczej model 1000
Przemysl_17
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 12/3/2009, 18:47
Lokalizacja: małopolska

Postprzez kosta » 27/1/2010, 11:54

Trimix napisał(a):hmmm od 2005 jest obecna na MOTO GP - to jeszcze Ci nie wystarcza ?
nie :twisted:
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Postprzez topgear68 » 27/1/2010, 14:01

s_extrem* napisał(a): Narzeka tylko na to ze dluzgo sie je zaklada i zdejmuje.


No wlasnie i to dla mnie przynajmniej jest duzy minus. Ja kupilem Alpiny R chociaz chcialem Plusy ale zakladanie ich przerosło mnie :D Zalezalo mi na szybkim zakladaniu i sciaganiu :D
III sezon - Ducati Monster 620 Dark - 60 KM , 53 NM
topgear68
Świeżak
 
Posty: 62
Dołączył(a): 31/7/2007, 12:10
Lokalizacja: śląsk

Postprzez nurofen » 27/1/2010, 18:16

topgear68 napisał(a):
s_extrem* napisał(a): Narzeka tylko na to ze dluzgo sie je zaklada i zdejmuje.


No wlasnie i to dla mnie przynajmniej jest duzy minus. Ja kupilem Alpiny R chociaz chcialem Plusy ale zakladanie ich przerosło mnie :D Zalezalo mi na szybkim zakladaniu i sciaganiu :D


Podobnie jest z SIDI VORTICE. Zakładanie wymaga "pewnej" wprawy.
Avatar użytkownika
nurofen
Świeżak
 
Posty: 117
Dołączył(a): 13/1/2010, 20:53
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez kosta » 28/1/2010, 10:15

nurofen napisał(a):Podobnie jest z SIDI VORTICE. Zakładanie wymaga "pewnej" wprawy.
delikatnie mówiąc, ale odwdzięczają się bezpieczeństwem
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Postprzez Trimix » 28/1/2010, 13:03

kosta napisał(a): ale odwdzięczają się bezpieczeństwem


poważnie ? :twisted:
<B>Yamaha R ONE 2009 and 2010 by Trimix</B>
Avatar użytkownika
Trimix
Świeżak
 
Posty: 356
Dołączył(a): 6/9/2009, 21:01
Lokalizacja: Wrocek

Re: Buty PUMA dla motocyklisty ?

Postprzez jarilitmanen » 11/4/2018, 09:30

A polecicie jakieś fajne wyprzedaże takich butów?


___________
Mój świat [https://forum.scigacz.pl]wyprzedaży[/url]

Warn za reklamÄ™. /Glenroy
jarilitmanen
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30/5/2011, 09:04

Poprzednia strona


Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê