Zobacz wątek - Honda NC750X ABS - prośba o pomoc w wycenie
NAS Analytics TAG

Honda NC750X ABS - prośba o pomoc w wycenie

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Honda NC750X ABS - prośba o pomoc w wycenie

Postprzez epsonix » 3/4/2018, 11:21

Witam Kolegów i Koleżanki,
Nie wiem czy to właściwy dział, jeśli nie to z gory przepraszam i proszę moderatora o przeniesienie.
Niestety z różnych powodów będę sprzedawał swój motocykl, miałbym prośbę o pomoc w wycenie.
Podam troche szczegółów.
Data produkcji to 2014, zakupiony został przeze mnie nowy w salonie Dos Torros w Tychach w kwietniu 2015r. Obecny przebieg 4500km. Dzisiaj zrobiłem mu przegląd na SKP. Bezwypadkowy, bez żadnych najmniejszych przygód, stan praktycznie idealny (pare drobnych rysek na plastikach od zamka kurtki itp).
Motocykl kupiłem na swoją jednoosobową działalność,sam jeździłem sporadycznie do pracy bądź po okolicznych terenach. Jestem VATowcem, więc wystawię fakture VAT 23% - nabywca który kupi sobie na firmę ma możliwość pełnego odliczania VAT/amortyzacji, a prywatny nie płaci PCC2%.
Przy pierwszym przeglądzie (921km) został wymieniony licznik/ECU (kampania nawrotowa na którą mój sprzęt się łapał). w 2016 natomiast motocykl przeszedł drugą kampanię - wymiana przekaźnika rozrusznika i sprawdzenie wiązek, jak również została uwzględniona reklamacja tylnej opony - została wymieniona na poprawioną wersję Dunlop Trailmax (więcej bieżninka/twardsza mieszanka - standardowa przypadłość ori Dunlopów które Honda montowała w NC750X to bylo zużycie sie całkowite tylnej opony w 2-4tyś km)
Motocykl jest doposażony w następujące elementy:
-osłony silnika Puig
-gniazdo zapalniczki SW-Motech
-Alarm Meta Systems
-Podgrzewane manetki Oxford
-Tłumik LeoVince Evo 2 (oryginalny tłumik w stanie bdb też oddam z motorem)

Fotki tu:
https://photos.app.goo.gl/Qi7k5V7ZZXo8jEmC2 (otwórz link)

Dzięki za pomoc w wycenie. Pozdrawiam
epsonix
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4/4/2015, 17:24


Re: Honda NC750X ABS - prośba o pomoc w wycenie

Postprzez wladek22aw » 27/4/2018, 06:37

Mało nas interesuje opinia pasożyta :) Żegnam. /Glenroy
wladek22aw
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27/4/2018, 06:30


Re: Honda NC750X ABS - prośba o pomoc w wycenie

Postprzez epsonix » 27/4/2018, 08:41

dzięki. troche szerokie widełki cenowe:) temat już nieaktualny - wystawiłem go ostatnio za 24.9tyś i po 3 dniach w zeszłym tygodniu sprzedałem za 24tyś pierwszemu klientowi. z jednej strony jestem zadowolony że sprzedałem, ale przyznam że nie sądziłem że tak szybko pójdzie - myślałem że pare tygodni jeszcze motorem się nacieszę i jakiś fajny wypad uda się zrobić.
epsonix
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4/4/2015, 17:24

Re: Honda NC750X ABS - prośba o pomoc w wycenie

Postprzez Fugu » 27/4/2018, 09:14

Wielkie widelki wrzucil, bo nie ma zieloneg pojecia, ile sprzet jest warty. Jedynym celem jego posta bylo przemycenie reklamy w stopce.
Avatar użytkownika
Fugu
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2115
Dołączył(a): 5/1/2014, 21:28



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê