Zobacz wÄ…tek - Pomoc w dobraniu ubrania na motorower
NAS Analytics TAG

Pomoc w dobraniu ubrania na motorower

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Pomoc w dobraniu ubrania na motorower

Postprzez PiekarzPaola » 16/3/2018, 16:01

Witam, tak jak w temacie. Moja bestia 50ccm czeka spokojnie na rozbudzenie, a ja jako, że mam co do niej plany jak i plany na wyjazdy dlatego muszę się zaopatrzeć w ciuchy. Teraz pytanie - warto, czy nie warto inwestować kolosalne pieniądze w strój? Jest to 50ccm, rozwija prędkość do 60km/h (z górki) i ogólnie mój budżet to 100zł na rękawice + ochraniacze. Myślałem coś nad aliexpress.
Tak poza tym, co warto oprócz kasku, rękawic i ochraniaczy mieć? Jeansy i zwykła kurtka stykną?
PiekarzPaola
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1/4/2016, 21:20


Re: Pomoc w dobraniu ubrania na motorower

Postprzez Rura » 17/3/2018, 22:21

Rozumiem,że to żart... Trochę słaby w sumie...
A jeżeli piszesz to na serio, to odpowiedz mi i sobie, czym różnić się będzie gleba i walenie w asfalt z prędkością 60/h z Twojego "potwora" i z litrowego ścigacza...
Jak już sobie odpowiesz, to zastanów się kolejny raz nad swoim pytaniem...
Daytona, MW, GT... byle latało ;-).
Rura
Świeżak
 
Posty: 421
Dołączył(a): 30/1/2015, 22:09
Lokalizacja: Szczecin


Re: Pomoc w dobraniu ubrania na motorower

Postprzez Zimny72 » 18/3/2018, 20:55

Nie no... jak tylko 50ccm to spokojnie można w samym t-shirt'cie, krótkich spodenkach i klapkach... ;) Po co ci rękawiczki i ochraniacze? :D
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Re: Pomoc w dobraniu ubrania na motorower

Postprzez Vasago » 19/3/2018, 07:56

A z drugiej strony całe południe Europy wali tysiące km na skuterach w krótkich spodenkach i t-shirtach. Pomimo tego na ulicach nie widać tysięcy kalek, ani ludzi zabandażowanych w od stóp do głów. Wg mnie pytanie kolegi wcale nie jest takie absurdalne, bo podobne prędkości ludzie potrafią wycisnąć z nieco szybszych rowerów, nie zakładając wcześniej na siebie kombinezonów Dainese i kasków Araia. To jest po prostu świadome ryzyko.
Vasago
Świeżak
 
Posty: 269
Dołączył(a): 10/3/2015, 22:37



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê