Zobacz wątek - Derbi Senda 50 Problem ze sprzęgłem
NAS Analytics TAG

Derbi Senda 50 Problem ze sprzęgłem

i inne małe pojemności
_________

Derbi Senda 50 Problem ze sprzęgłem

Postprzez Raperro » 15/3/2018, 22:05

Witam wszystkich otóż mam taki problem ostatnio kupiłem derbi i podczas odpalania pękł wałek kopki bo ktoś spawał i spawy puściły, kupiłem nowy wałek założyłem uszczelke, zalałem olej pokrywę założyłem i brak sprzęgła a go nawet nie rozkrecalem, co może być nie tak albo co mógłbym źle zrobić:( . Zgory dziękuję za jakąś podpowiedzieć.
Raperro
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3/10/2017, 20:50


Re: Derbi Senda 50 Problem ze sprzęgłem

Postprzez ChaoticBiker » 16/3/2018, 09:16

do wymiany walka kopki to chyba caly silnik trza rozpolowic?
Dwie rzeczy - pierwsze to najprostsza to naciag linki i regulacja, moze trza tam pogrzebac i ustawic,
Druga, to przy skladaniu walka mogles zle zalozyc kosz, a moze docisk pekl. Jesli nie linka no to nie obejdzie sie bez zdjecia pokrywy i zajrzenia do sprzegla.
Sprzeglo dzialalo wczesniej? Jesli kupiles i nie jezdziles, moze sprzeglo bylo juz wczesniej rozyebunne i tylko teraz sie o tym dowiedziales?
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh


Re: Derbi Senda 50 Problem ze sprzęgłem

Postprzez Raperro » 16/3/2018, 17:21

Problem już rozwiązany powód skleiły sie tarcze wystarczyło wypłukać w benzynie :)
Dzięki wielkie

Przeniosłem temat do odpowiedniego działu. Skoro wszystko już jest wyjaśnione zamykam, żeby nikt w przyszłości nie robił śmietnika :) /Glenroy
Raperro
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3/10/2017, 20:50



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê