Wypożyczalnia samochodów w Bydgoszczy?

O wszystkim
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Miczab, leff

Wypożyczalnia samochodów w Bydgoszczy?

Postprzez Ajss » 9/8/2015, 23:28

Potrzebuję samochodu na 5 dni w Bydgoszczy, korzystał ktoś z wypożyczalni w Bydgoszczy. Jakie miejsca mają dobre opinie i rozsądny cennik? Ja jak na razie widzę że Ford Focus 1.6 to taka najrozsądniejsza decyzja będzie, za tą cenę nie ma nic ciekawszego...

Patrzałem na sieciówki ogólnie, ale też zauważyłem taki serwis jak beecar w którym można wypożyczyć samochód od prywatnej osoby. Tylko nie wiem czy taki pomysł jest dobry, bo my osobiście nigdy nie korzystaliśmy z takiego serwisu.

Budżet: 150zł za dzień max.

Ponieważ ja jestem jeszcze młodym kierowcą mi większość wypożyczalni by odmówiło, ale na szczęście ojciec ma z 10 lat zniżek jak nie lepiej. Tylko pytanie brzmi, czy podczas gdy samochód jest wypożyczony przez mojego ojca też mogę kierować? Mam prawojazdy kategorii B więc z tym nie ma problemu, tylko jak to wygląda podczas gdy np. Policja mnie zatrzyma? Trochę kilometrów trzeba będzie zrobić po Polsce, więc plan jest taki żeby się zmieniać za kółkiem by druga osoba mogła sobie odpocząć w międzyczasie.

A właśnie jeszcze wiem że salony wypożyczają samochody na np 4-5 dni, są to samochody demo dla zainteresowanych 'potencjalnych' klientów. Bynajmniej w Anglii, jest możliwość takiego wypożyczenia bez kosztów tylko trzeba odstawić z samochód z taką samą ilością paliwa z jaką się dostało a gdy kupujemy samochód wtedy ten koszt już nas nie obowiązuje. Mój ojciec tak kiedyś właśnie Honde Accord wypożyczył z salonu gdzie serwisował samochód, chciał na 2 dni a zaoferowali mu 5. Tylko nie wiem czy w Polsce na takie coś salony się zgadzają czy też pozwalają na wzięcie samochodu demo na dłuższy okres?
Ajss
Świeżak

Postprzez piterek44 » 10/8/2015, 14:01

150 zł to nie tak mało... W niektórych wypozyczalniach znajdziesz dobre auto o wiele taniej. W cenie na przykład 70-80 zł na dzień. Jeśli wypożyczasz na dłużej to masz jeszcze lepszą cenę. Nie wiem czy w Polsce są takie promocje w stylu wypożyczenia samochodu za darmo.Musisz sam się zorientowac ale podejrzewam,że raczej nie. W Bydgoszczy dwie swoje wypożyczalnie posiada Avis. Pierwsza na Grodzkiej,druga na Alei Jana Pawła II. Jest to wieksza sieć , wypozyczalem tam samochód nie raz i wszystko było ok. Mają tam dobre ceny oraz każdy samochód jest ubezpieczony.
piterek44

Postprzez Ajss » 10/8/2015, 22:15

Avis bodajże ma wypożyczalnie na lotnisku? A jeśli mogę zapytać, to na ile dni wziąłeś samochód i ile cię to kosztowało? A jeszcze jaki samochód wypożyczyłeś?
Ajss
Świeżak

Re: Wypożyczalnia samochodów w Bydgoszczy?

Postprzez damko » 13/3/2018, 09:15

Wypożyczalnia aut CAR-PEDAŁ.PL ostatnio miała fajne, zimowe promocje.

Wymoderowano link, leci nagroda za odkopywanie tematów i reklamę. /Glenroy
damko
Świeżak

Powrót do Hydepark