Zobacz wątek - Takie pierdoły...
NAS Analytics TAG

Takie pierdoły...

Enduro, Cross
_________

Takie pierdoły...

Postprzez SXRacing » 12/2/2018, 17:45

Witam,trzy pytanka mam:
1)Chłodnice źle odpowietrzone??? Odpalałem dzisiaj moto drugi raz od remontu i nie grzeją mi się chłodnice,są tylko bardzo lekko ciepłe ale cylinder też nie jest gorący bo można trzymać na nim rękę czyli się nie przegrzewa(to wszytko akurat po 15 min chodzenia moto na jałowym)
2)Chce trochę podwyższyć tył moto bo poprzedni właściciel chyba opuścił trochę w dół na sprężynie. Wystarczy że wkręcę trochę trochę tą dużą nakrętkę na klucz hakowy co nie?
3)Motor tak po niecałych 10 sekundach od odpalania na ssaniu wchodzi na bardzo wysokie obroty i trzeba wyłączać ssanie od razu szybko bo mam moto na dotarciu i nie chcę żeby tak na zimnym w dupę dostawał,to tak ma być czy coś jest nie tak?
SXRacing
Świeżak
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25/3/2017, 13:52


Re: Takie pierdoły...

Postprzez henio12323 » 12/2/2018, 20:07

1) a po jakiego grzyba trzymasz moto na jałowym biegu 15 minut ? szkoda silnika.
chłodnice szybko oddaja ciepołe ale skoro cylinder nie jest gorący i chłodnice tez nie, to chyba jest ok. co innego jakby cylinder był gorący 90 stopni, a chłodnice zimne... kolejna sprawa to czemu masz wątpliwosc czy masz zapowietrzony jkład ? szybciej niz napisac to na forum mógłbys go po prostu odpowietrzyc,

2) to nie słuzy do podnoszenia i opuszczania motocykla, tym sie reguluje SAG - poczytaj sobie co to jest, i jak sie to ustawia, w kaziach obsługi tez to jest opisane, ustaw sobie SAG - zobacz czy w ogóle masz odpiednia spręzyne pod wage ( przy regulacji SAGu wyjdzie czy jest ok cyz nie ) i wtedy moze sie okazac ze finalnie moto bedzie wyzej albo nizej. ale jak wspomniałem - nie reguluje sie tego na pałe

3) moze tak byc - zalezy od ustawien gaźnika, ssanie nie jest po ot zeby sprzet na nim chodził kilka minut. załaczasz ssanie, kilka sekund, gasisz i jedziesz
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości




na górê