Zobacz wÄ…tek - Motocykl 125ccm
NAS Analytics TAG

Motocykl 125ccm

Jeśli chcesz porozmawiać o motocyklach, które nadają się dla posiadaczy kategorii A1 lub B (powyżej 3 lat) to jest to miejsce dla Ciebie.
_________

Motocykl 125ccm

Postprzez KsDe » 21/12/2017, 20:20

Witam wszystkich bardzo cieplutko. Od małego fascynuję się motocyklami i ich naprawami, przez moje ręce przewinęło się parę sprzętów poczynając od chińskich a kończąc na leciwych sprzętach 30-letnich(simson s50) I przyszedł właśnie okres, że chciałbym coś innego do niedalekich tras, do pracy. Planowałem robić kategorie A2 ale postanowiłem poczekać 3 lata i wydać od razu pieniądze na kategorie A a na tą chwilę w zupełności starczy mi 125ccm. A teraz przechodząc do sedna jestem na etapie rozglądania się nad ciekawymi sprzętami, na tą chwilę w oko wpadło mi najbardziej: Honda CBR 125ccm 2011r.+, Hyosung GT125ccm. No jak wiadomo Honda jest bardziej rozpowszechniona na naszym rynku Hyosung mniej i co za tym idzie na rynku jest go znacznie mniej. I co najważniejsze budżet jakim będę dysponował to myślę, żę ok. 8/9tys (myśle że w zupełności starczy) Od razu mówię, ze nie jestem napalony na akurat te dwa modele z chęcią poczytam co o tym myślicie. Mile widziane inne propozycje. Pozdrawiam Michał :)
KsDe
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21/12/2017, 20:00


Re: Motocykl 125ccm

Postprzez KrzysDzak » 27/12/2017, 11:26

Według mnie Honda to jedna z lepszych opcji na start. Za 8tys będziesz miał przyzwoitą maszynę z małym przebiegiem i na pewno długo ci posłuży.
KrzysDzak
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 22/12/2017, 09:34
Lokalizacja: Rawicz




Powrót do Motocykle od 51 do 125 ccm - kategoria A1/B



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê