Zobacz wÄ…tek - Pokrowiec na motocykl
NAS Analytics TAG

Pokrowiec na motocykl

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Pokrowiec na motocykl

Postprzez lukasz66 » 26/11/2010, 14:08

Witam

Jutro przyjedzie do mnie długa oczekiwa nowa Yamaszka R125 i jako, że już w tym roku raczej nie pojeżdże to chcąc go zabezpieczyć na zimę w pierwszej kolejności pomyślałem o pokrowcu, tym barziej iż motor jest nowy i muszę go jak najlepiej zabezpieczyć jaki polecacie pokrowiec na motocykl? motocykl będzie stał w garażu, nię będzie mokro, ma tylko chronić przed kurzem. Pokrowców jest ogrom i każdy jak wiadomo zachęca do swojego ale żeby się dowiedzieć w praktyce jak to wygląda chciałem się spytać użytkowników tego forum, którzy pewnie już dawno wiedzą jaki ogólnie jest najlepszy i trzymają swoje maszyny pod takowym :) Jeżeli chodzi o pieniądze to nie musi być najtańszy, ogólnie pokrowiec nie może kosztować majątku a przez kilka złoty w tą czy w tą nie będę ryzykował nie odpowiednim zabezpieczeniem nowego motocykla...

Pozdrawiam
lukasz66
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 3/5/2010, 18:21
Lokalizacja: Radomsko


Postprzez Miczab » 26/11/2010, 16:20

Jeśli do przechowywania pod dachem i w miejscu gdzie nie ma wilgoci to idealny będzie Oxford Dormex.
Miczab - Twój partner w motozakupach ;)
Avatar użytkownika
Miczab
Administrator
 
Posty: 1099
Dołączył(a): 25/2/2009, 11:15
Lokalizacja: Warszawa / Stalowa Wola


Postprzez lukasz66 » 26/11/2010, 16:41

hmm, pod dachem to on będzie tylko czy w tym garażu jest wilgotno czy nie tego nie wiem, ogrzewany to on nie jest, hmm to prosiłbym o jakiś pokrowiec do garażu nieogrzewanego, może na wszelki wypadek żeby chronił przed wilgocią...
lukasz66
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 3/5/2010, 18:21
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez Miczab » 26/11/2010, 17:19

W takim razie Aquatex. Zobacz tutaj http://sklep.scigacz.pl/pokrowiec-motoc ... 6_154.html
Miczab - Twój partner w motozakupach ;)
Avatar użytkownika
Miczab
Administrator
 
Posty: 1099
Dołączył(a): 25/2/2009, 11:15
Lokalizacja: Warszawa / Stalowa Wola

Postprzez lukasz66 » 26/11/2010, 17:22

ok, dzieki wielkie, w takim razie zamówię na wszelki wypadek oxford aquatex, myślę że się sprawdzi dobrzę i wszystko na nowy sezon będzie czyściutkie i suche oraz oczywiscie nie pordzewiałe...

Pozdrawiam :)
lukasz66
Świeżak
 
Posty: 41
Dołączył(a): 3/5/2010, 18:21
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez Plomien » 29/11/2010, 13:24

lukasz66 napisał(a):ok, dzieki wielkie, w takim razie zamówię na wszelki wypadek oxford aquatex, myślę że się sprawdzi dobrzę i wszystko na nowy sezon będzie czyściutkie i suche oraz oczywiscie nie pordzewiałe...

Pozdrawiam :)


Sprawdzi się :) no chyba że Ci ktoś moto śniegiem zasypie ;)
Plomien
Świeżak
 
Posty: 100
Dołączył(a): 27/10/2008, 12:36
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez apawel12007 » 2/2/2011, 14:36

lukasz66 napisał(a):hmm, pod dachem to on będzie tylko czy w tym garażu jest wilgotno czy nie tego nie wiem, ogrzewany to on nie jest, hmm to prosiłbym o jakiś pokrowiec do garażu nieogrzewanego, może na wszelki wypadek żeby chronił przed wilgocią...


Ja raczej polecałbym Rumo Bike ,mozna kupic na allegro ,moze i sa troche drogie ale faktycznie posiadaja membrane ktora zapewnia oddychalnosc
apawel12007
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13/2/2010, 22:58
Lokalizacja: warszawa

Re: Pokrowiec na motocykl

Postprzez PawelMaj » 21/11/2017, 15:24

również zastanawiam się nad zakupem pokrowca do swojej maszyny. Motocykl stoi pod zadaszeniem jednak nie jest to pomieszczenie zamknięte, dlatego zastanawiam się jaki rodzaj pokrowca wybrać. Na stronie wymoderowano link //Glenroy jest wiele modeli i zastanawiam się, który byłby najlepszy w moim przypadku. Zależy mi przede wszystkim, żeby pokrowiec chronił motor przed wilgocią i nie kosztował majątku. Musi oczywiście być porządny. Może ktoś pomoże?
PawelMaj
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21/11/2017, 15:21



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê