Zobacz wątek - Gaźnik
NAS Analytics TAG

Gaźnik

Enduro, Cross
_________

Gaźnik

Postprzez tylkonachwile » 28/10/2017, 13:09

Witam, posiadam gaźnik dellorto vhsb 34, znajomy który robi mi crossa powiedział że gaźnik jest do wymiany, części zamiennych do tego gaźnika nie ma więc zaproponował abym kupił jakiś inny, innej firmy. Moje pytanie jest następujące jaki gaźnik będzie zamiennikiem do dellorto vhsb 34?

Mój cross to Husqvarna cr 125 97-99r
tylkonachwile
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24/8/2017, 17:33


Re: Gaźnik

Postprzez henio12323 » 28/10/2017, 19:15

kup oryginalny gaźnik, sprawdź w ksiazce serwisowej jaki powinien być. dellorto to chyba włoski jakis wytwór, więc w japonskim motocyklu fabrycznie nie bardzo ma prawo bytu ;P tam siedział pewnie keihin jakiś albo mikuni.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Re: Gaźnik

Postprzez tylkonachwile » 28/10/2017, 20:10

henio12323 napisał(a):kup oryginalny gaźnik, sprawdź w ksiazce serwisowej jaki powinien być. dellorto to chyba włoski jakis wytwór, więc w japonskim motocyklu fabrycznie nie bardzo ma prawo bytu ;P tam siedział pewnie keihin jakiś albo mikuni.


Ok dzięki :)
Jeszcze mam takie pytanie jak sprawdzić jaki gaźnik był w oryginale, nie mam żadnych książek serwisowych oraz czy jedyne na co mam patrzeć podczas zakupu gaźnika to średnie króćca oraz od filtru powietrza, bo nie wiem szczerze czym się kierować mam podczas tego zakupu
tylkonachwile
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24/8/2017, 17:33

Re: Gaźnik

Postprzez henio12323 » 29/10/2017, 13:17

tym co było w oryginale. moze i kupisz inny pasujacy gaźnik - ale wiąze sie to z problemami w ustawieniach, bedziesz musiał na pałe dobierać dysze i ciezko bedzie to poprawnie ustawic. wazna jest np średnica gaxnika w srodku - dasz za małą albo za duzą to moze sie mocno zmienic charakterystyka pracy silnika

gaźnik najlepiej dziala jak jest dobrany taki jak w oryginale, bez kombinacji. jak nie masz ksiązki to sobie wpisz w google model motocykla rocznik z dopisem service manual. do twojego motocykla na pewno bezproblemu dostaniesz. nie raz szukalem takich i były. albo niech ci mechanik pomoże jak sam masz problemy z google.pl :)
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości




na górê