Zobacz wątek - Wybór motocykla
NAS Analytics TAG

Wybór motocykla

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Wybór motocykla

Postprzez sebax99 » 6/7/2017, 13:10

Witam jestem pierwszy raz na tym forum i chciałbym się poradzić poszukuje motocykla 600-750cc do 5tyś zł (wkład dodatkowy na drobne naprawy przewidziany) motocykl musi posiadać min 100koni i być dość pancerny bo mam zamiar pobawić się trochę w jazdę na kole myślałem nad cbr f3 ale chętnie posłucham innych propozycji
moje poprzednie sprzęty chinol 50cc quad yamaha yfm 200 yamaha xj 600 diversion i teraz kawasaki zzr600
sebax99
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6/7/2017, 13:03


Re: Wybór motocykla

Postprzez surround » 26/9/2017, 08:21

A masz też trochę odłożone na lekarza? NFZ wszystkiego Ci nie zrefunduje, a widząc Twoje podejście do tematu, choć nie życzę, to kiepsko to widzę.
Avatar użytkownika
surround
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 16/9/2012, 18:29


Re: Wybór motocykla

Postprzez Zimny72 » 26/9/2017, 12:49

W 5 kpln raczej nie zmieścisz się, żeby kupić małego Horneta i trumnę. Dlatego zacznij od trumny a na Horneta dozbierasz. ;)
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Re: Wybór motocykla

Postprzez andy7 » 3/10/2017, 10:37

Wez GIXER'a 750

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Re: Wybór motocykla

Postprzez martusiek » 6/10/2017, 11:22

hehe na początek do jazdy na kole to dobre :mrgreen: dobrze radzą - może tartak na początek :) a jak rozsądnie to Gs500
martusiek
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6/10/2017, 09:58

Re: Wybór motocykla

Postprzez Moto-bene » 11/10/2017, 11:12

GS 500 będzie najlepszy w Twoim przypadku na początek, natomiast nie wiem czy zmieścisz się z budżetem 5k na zakup czegoś dobrego co nie będzie wymagać remontu.
Moto-bene
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 6/9/2017, 08:50

Re: Wybór motocykla

Postprzez Croowab » 11/10/2017, 21:33

andy7 napisał(a):Wez GIXER'a 750

:wink:

Skad taka zmiana???
Avatar użytkownika
Croowab
Bywalec
 
Posty: 755
Dołączył(a): 12/6/2013, 19:51

Re: Wybór motocykla

Postprzez sebax99 » 12/10/2017, 16:50

Dziwi mnie wasze zdanie jestem w pełni świadomy co robię nie jeżdzę od roku czy dwóch parę sezonów nastukałem a wy mi o trumnie i gs 500 który jedzie jak rower
I niech mi ktoś mi powie aniołeczki :) czy każdy taki święty i jazda na kole to coś zakazanego każdy lubi poswirować a ja mówie o tym otwarcie
A tak w ogóle to sprzęt już wybrany co prawda powyżej 5 tyś honda fireblade sc 33 po lift do następnego sezonu


''Pozdrawiam lewa w górę jesteśmy braćmi wszyscy''
sebax99
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6/7/2017, 13:03

Re: Wybór motocykla

Postprzez Glenroy » 12/10/2017, 23:12

sebax99 napisał(a):Dziwi mnie wasze zdanie jestem w pełni świadomy co robię nie jeżdzę od roku czy dwóch parę sezonów nastukałem a wy mi o trumnie i gs 500 który jedzie jak rower

Tu są dwie szkoły, jedna dotyczy poprawnego formułowania wypowiedzi, druga czytania ze zrozumieniem, gdzieś pomiędzy doszło do błędu i nie wszyscy widać wyłapali, że to nie pierwsze moto, nie ma się co unosić.
sebax99 napisał(a):I niech mi ktoś mi powie aniołeczki :) czy każdy taki święty i jazda na kole to coś zakazanego każdy lubi poswirować a ja mówie o tym otwarcie

Nie jeżdżę na kole, nie walę stopala, ba, nawet laczka nie smażę bo potrzebne mi to do życia jak gruźlica. Lubię długie wycieczki, lubię zakręty, też niekoniecznie z kolanem, bo pomimo że nie mam z zejściem na nie najmniejszych problemów, po prostu na drodze nie widzę w tym najmniejszego sensu, poza "szacunem u ziomków", w sumie moje jedyne świrowanie, to fakt, że delikatnie przekraczam prędkość, powiedzmy +20 do tego na co zezwalają przepisy. Uwierz mi, nie wszyscy czują potrzebę robienia wsi na ulicy :|
sebax99 napisał(a):A tak w ogóle to sprzęt już wybrany co prawda powyżej 5 tyś honda fireblade sc 33 po lift do następnego sezonu

No i super, wdzięczna maszyna :)
sebax99 napisał(a):''Pozdrawiam lewa w górę jesteśmy braćmi wszyscy''

Nie...nie jesteśmy, w sumie myślałem, że teksty typu "zabija nas to, co kochamy" to domena zbuntowanych gimnazjalistów, nie poważnych, dorosłych ludzi. Ale no, jedni traktują motocykle jako hobby, inni jak świętą figurkę :).
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Re: Wybór motocykla

Postprzez Zimny72 » 13/10/2017, 08:24

Glenroy napisał(a):Ale no, jedni traktują motocykle jako hobby, inni jak świętą figurkę :).


A inni jak zwykłe jeździdło z punktu A do punktu B i sprawny sprzęt do pokonywania korków w mieście. Na wakacje wolę samochód: klima, muzyczka, duży bagażnik i możliwość zabrania żony i syna. ;)
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Re: Wybór motocykla

Postprzez mpire » 26/5/2018, 15:39

Ja też bym dozbierał - 5k to mega mały budżet. Jak dozbierasz kilka tysięcy, bez problemu kupisz sobie Yamahe FZ6-N. Ja mam i nie narzekam (na ten moment nie zamieniłbym jej na żaden inny model).

Od prawie 8 miesięcy temat jest martwy, powinien polecieć warn, ale mam dobry dzień ;) /Glenroy
mpire
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26/5/2018, 14:17

Re: Wybór motocykla

Postprzez Glenroy » 27/5/2018, 09:36

mpire napisał(a):Ja też bym dozbierał - 5k to mega mały budżet. Jak dozbierasz kilka tysięcy, bez problemu kupisz sobie Yamahe FZ6-N. Ja mam i nie narzekam (na ten moment nie zamieniłbym jej na żaden inny model).


A jak dozbiera jeszcze kilka tysięcy, to wybuduje sobie dom, kupi jacht i zrobi sobie wycieczkę na księżyc...takie rady, to przepraszam, ale możecie sobie w rzyć wsadzić, budżet jest jasno określony i widocznie dozbieranie nie wchodzi w grę, tym bardziej kilku tysięcy, mając tylko kilka tysięcy, na prawdę tak ciężko to zrozumieć, że niektórzy pieniędzmi nie srają i trochę ciężko może być im odłożyć grubszą sumkę?

Masz Yamahę FZ6N i twierdzisz, że nie zamienił byś jej na nic innego, bo pewnie też po prostu na niczym innym nie jeździłeś kolego :).
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê