Zobacz wątek - Książka o budowie motocykla
NAS Analytics TAG

Książka o budowie motocykla

O wszystkim
_________

Książka o budowie motocykla

Postprzez DeteosiemdziesiÄ…t » 26/9/2017, 09:23

Witam,
Szukam jakiejś dobrej pozycji literackiej z zakresu budowy motocykla. Interesuje mnie motocykl dwusuwowy ale jak będzie co nie co o czterosuwach to się nie pogniewam ;) Jednak zależy mi nie tylko na samej zasadzie działania silnika dwusowego ale całym motocyklu ( gaźnik, zawór wydechowy, skrzynia biegów itd itp). Znacie jakieś takie książki do kupienia? W pdfie też może być :)
Z góry dzięki
DeteosiemdziesiÄ…t
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 27/4/2015, 18:23


Re: Książka o budowie motocykla

Postprzez Relime » 9/10/2017, 10:52

Ja sporo dowiedziałem się z ksiażki Pana Rafała Dmowskiego "Gaźniki motocyklowe regulacja i naprawa". Jest też dział poświęcony dwusuwowym. Znajdziesz PDFa napewno.
Zło zdo­bywa świat ludzki­mi rękoma... umowa kupna sprzedaży samochodu (otwórz link)
Relime
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9/10/2017, 10:47


Re: Książka o budowie motocykla

Postprzez Moto-bene » 11/10/2017, 11:32

Co do książki to znajdziesz kilka interesujących pozycji, natomiast wiele ciekawych rzeczy jak i nowinek, podstawowych faktów masz także na specjalistycznych forach i artykułach, warto poczytać aby wiedzieć jak najwięcej.
Moto-bene
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 6/9/2017, 08:50

Re: Książka o budowie motocykla

Postprzez jaceks5 » 24/11/2017, 11:52

Sprawdź http://libra.ibuk.pl/. To platforma książek elektronicznych i być może tam również znajdziesz coś interesującego.
jaceks5
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24/11/2017, 11:49



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na górê