Zobacz wątek - Proszę o oponie łańcucha bonyfish
NAS Analytics TAG

Proszę o oponie łańcucha bonyfish

Wywalac wszystko jak leci

Proszę o oponie łańcucha bonyfish

Postprzez krett » 26/5/2017, 08:59

Czołem ludziska

Prośbę mam wielką. Chce kupić napęd ( łańcuch + zębatki ) ze złotym łańcuchem bonyfish x-ring super wzmocnionym. Kto miał styczność z tym łańcuchem, proszę o opinie jak się sprawował w jakim motocyklu i jaki model tego łańcucha. Rożnica między nim a DiD jest spora, sprzedawca ma oba w ofercie i poleca tańszy, gdyż w DiD dużo płaci się za markę.

Z góry wielkie podziękował
krett
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12/5/2017, 19:45


Re: Proszę o oponie łańcucha bonyfish

Postprzez Zięba » 15/6/2017, 16:37

Cześć

Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym łańcuchem. Mam Yamaha R6, więc dość mocna maszyna i wahałem się długo nad Bonyfish vs DiD. W końcu wybrałem opcję tańszą o prawie 150zł, gdyż kasa była mi mocno potrzebna na wyjazd wakacyjny do Czarnogóry. Dziś już łańcuch ma 20tys najechane. Dwa razy go naciągałem, więc tak samo jak miałem w DiD. Naciągu jest jeszcze sporo, więc podejrzewam że co najmniej drugie 20tys. wytrzyma. Raz wymieniałem przednią zębatkę, ale to standard, że przednia kręci się kilka razy szybciej od tylnej, więc szybciej się zużywa. Łańcuch to był 530 złoty, super wzmocniony x-ring. Modelu nie pamiętam. Staram się smarować łańcuch co 500km, ale zazwyczaj zapominam i smaruje co 1000km. Zębatki to JT, są najlepsze. Miałem kiedyś Sunstar i przednia miała bicie góra / dół ( mimośrodowy otwór ) która zniszczyła mi nowy łańcuch. Kupiłem motor z zębatkami Sunstar który były niedawno wymieniane ale z rozciągniętym łańcuchem. Kupiłem tylko nowy łańcuch DiD, i co miesiąc musiałem go naciągać, wytrzymał pół roku i skończyła się regulacja. W serwisie znaleźli przyczynę, byłem wściekły, nie mogłem gówna zareklamować, bo zębatkę kupił poprzedni właściciel motocykla. Teraz zawsze zmieniam komplet. Wracając do głównego wątku, ja będę stałym klientem łańcuchów Bonyfish. Są bardzo porządnie wykonane, płytki są bardzo grube, widać masywność i potwierdza to ich wytrzymałość. Ja polecam !
Zięba
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15/6/2017, 16:12


Re: Proszę o oponie łańcucha bonyfish

Postprzez Gotii » 29/9/2017, 20:15

Ja jestem mega zadowolony z tego łańcucha. Mam ZX6R, na łańcuchu zrobione ok 15tys i zużycia nie widać. Złoty, X-Ring super wzmocniony. Wcześniej miałem DiD ( drogi i przereklamowany ), RK ( jeszcze droższy i jeszcze gorszy ), Unibear ( cena ok, ale zaraz powypadały X-Ringi i zeżarła go korozja ). Ja zostałem stałym klientem łańcuchów Bonyfish.
Gotii
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29/9/2017, 20:05

Re: Proszę o oponie łańcucha bonyfish

Postprzez Wertyder » 29/9/2017, 20:30

Tak takie opinie jednopostowców to jest niemal wyrocznia - że to spam :lol: ....
Wertyder
Świeżak
 
Posty: 133
Dołączył(a): 28/6/2015, 09:22
Lokalizacja: Podhale



Powrót do Smietnik



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na gr