Zobacz wątek - Zbiorcze pytanie o kask, rękawice, kombinezon, buty, damskie
NAS Analytics TAG

Zbiorcze pytanie o kask, rękawice, kombinezon, buty, damskie

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Zbiorcze pytanie o kask, rękawice, kombinezon, buty, damskie

Postprzez LiseUke » 5/7/2017, 17:14

Cześć ;)

Mój budżet kończy się na dwóch tysiącach złotych, dałoby się w tej granicy znaleźć całe wyposażenie?

Na 8 lipca mam mieć własne rękawice (resztę sprzętu zapewnia mi szkółka), więc z nimi mi się najbardziej śpieszy. Znalazłam takie rękawice jak Shima GT-1 Lady, nie chciałam brać najtańszych, ale równocześnie chcę się wyrobić w tych 2 tysiącach. Znajdę coś lepszego w tej cenie?

Nie mam najmniejszego pojęcia o ubiorze na moto, dlatego gdyby jakaś miła dusza pomogła mi wybrać te niezbędne akcesoria tak, żebym się zmieściła w budżecie, byłabym dozgonnie wdzięczna :)

Strój raczej turystyczny, chociaż nie chciałabym nigdzie oszczędzać na bezpieczeństwie. Raczej też na te cieplejsze dni, ale jak się wypocę to trudno :)
Ukulele nie pyta, ukulele rozumie.
Avatar użytkownika
LiseUke
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 11/9/2014, 15:24


Re: Zbiorcze pytanie o kask, rękawice, kombinezon, buty, dam

Postprzez adam_tomasz » 14/7/2017, 15:03

Cześć,
rękawiczki mogą być - pewnie i tak już kupiłaś ;)

Co do reszty to w tej cenie całość trochę średnio, ale spróbujemy:
Kombinezon: sprawdź firmę Modeka (na oficjalnej stronie masz też ceny), przy Twoim budżecie weź pod uwagę kurtki: JANIKA LADY lub MARA LADY (ceny 470 zł) i do tego spodnie MARA LADY (440).
Kurtki jak i te spodnie mają wypinaną membranę oraz wypinane ocieplenie więc są bardzo uniwersalne.
Jedynie zobacz jakich ochraniaczy nie majÄ… w standardzie i sobie dokup.

Kaski tak na szybko do 600 zł:
Nolan N63 - ma możliwość założenia pinlocka
Nolan N64 - ma możliwość założenia pinlocka
Scorpion EXO 410 - ma pompowane policzki dla lepszego dopasowania

Buty - tutaj już mamy mało kasy więc lipa bo za te pieniądze to takie pierwsze modele dopiero się pojawiają ...
z najtańszych:
Seca Pulsar (chyba damskie albo unisex) ok 450 zł
Shima RSX-5 (ok 480 zł) damskie turystyczne ale z membraną
Początkowo myślałem o Alpinestars SMX ale coś podrożały ostatnio :)

To tak na szybko tyle ;) taki Twój punkt odniesienia co można za te pieniądze kupić.
Instruktor nauki jazdy A,B - Poznańhttp://szkola-motocyklowa.blogspot.com/ - Twoje kompendium wiedzy
adam_tomasz
Moderator
 
Posty: 414
Dołączył(a): 15/4/2007, 14:20
Lokalizacja: Poznań


Re: Zbiorcze pytanie o kask, rękawice, kombinezon, buty, dam

Postprzez LiseUke » 14/7/2017, 17:01

Dzięki wielkie :D

Tak, rękawice kupiłam, podobają mi się, są wygodne, bo szwy na palcach są poprowadzone na zewnątrz, jeszcze miło zaoszczędziłam, bo oryginalnie kosztują 340 złotych, a była przecena i wyrwałam 120 złotych taniej :>

Dziękuję za punkt odniesienia, już dalej sobie jakoś poradzę i porozglądam, mimo tego jednak nie jestem zamknięta na propozycje :D Jeszcze może jakieś używki wezmę pod uwagę, przynajmniej pod kątem kurtki i spodni.
Ukulele nie pyta, ukulele rozumie.
Avatar użytkownika
LiseUke
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 11/9/2014, 15:24

Re: Zbiorcze pytanie o kask, rękawice, kombinezon, buty, dam

Postprzez Ruda_MaÅ‚pa » 19/7/2017, 09:38

Zainteresuj się też ciuchami polskiej marki Seca. Mam spodnie tej marki i jestem zadowolona. Co do polecanych wyżej butów Seca Pulsar Lady - są bardzo wąskie, niestety, i nie pasują na większość łydek.
Avatar użytkownika
Ruda_Małpa
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 18/1/2016, 14:54
Lokalizacja: Z WÄ…chocka



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê