Zobacz wątek - Kask integralny w przedziale 600 - 800zł
NAS Analytics TAG

Kask integralny w przedziale 600 - 800zł

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Kask integralny w przedziale 600 - 800zł

Postprzez Grynfix » 25/6/2017, 19:50

Witam.
Przyszedł czas zmiany kasku ale budżet jest jaki jest.. Raczej nie do podbicia wiec prosze nie mówcie dołóz 200 i kup to bo nie dołoże :) chyba, że na raty haha

Szukam kasku na sporta ale w sumie do turystyki ale szybszej.
W oko za starych czasow wpadł mi HJC IS-17 - fajnie mi siedział na glowie.
Troche się tych kasków naprzymierzalem i niestety nie licząc tandetnego LS2 to IS-17 jako jedyny usiadł mi na glowe tak jakbym chciał... ale to bylo w tamtym sezonie i moze cos sie na rynku zmieniło.. cos staniało z wyższej półki lub pojawiło sie coś nowego ? Przegladając allegro znalazłem kilka kasków ale na razie chce sie dowiedzieć jak sprawa sie ma a potem szukac jakiegoś konkretnego modelu do przymierzenia.
Z tych co znalazłem to:
hjc is-17
Caberg Stunt
AIROH Storm
NEXX SX.100

Optycznie najbardziej lezy mi Caberg ale on raczej odpadnie bo każda opinia jaka znalazłem na jego temat to ze wszystko fajnie ale strasznie glośny :( A stylistyke ma wrecz idealna dla mnie.

Oczekiwania ? Praktycznie zerowe w porównaniu do tego co oferują obecnie kaski.. a w sumie to standart:
Pin Lock
Blenda
Fajnie jakby była wypinana wyściółka
Microlock

i fajnie by było jakby miał lub była opcja dokupienia kurtyny podbródka :)

Jak na razie pomimo zwyklej i po prostu poprawnej stylistyki (nie tak jak caberg) wygrywa chyba IS-17 choćby tym, że spelnia wszystkie moje wymagania oraz ma funkcje domykania szybki.
Czego nie ma CHYBA ani caberg ani Airoh

Ciekawym tematem wydaje mi sie nexx sx.100 który ma ciekawa linie i całkiem dobre opinie ale nie znalazłem info o domykaniu szyby ani o podbródku..

A moze polecicie jeszcze cos innego ? Miło widziana stylistyka jak w cabergu.. Lotnicza ? Czy jak to nazwać :)
Grynfix
Świeżak
 
Posty: 365
Dołączył(a): 23/2/2015, 13:42


Re: Kask integralny w przedziale 600 - 800zł

Postprzez Zimny72 » 26/6/2017, 21:18

Jeszcze Shark s700s albo D-Skwal oraz Nolan N86
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła




Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 8 gości




na górê