Zobacz wÄ…tek - Prawo Jazdy Kat. A1-->B-->A2-->A
NAS Analytics TAG

Prawo Jazdy Kat. A1-->B-->A2-->A

Przepisy, prawo
_________

Prawo Jazdy Kat. A1-->B-->A2-->A

Postprzez quado500 » 22/5/2017, 18:35

Witam!
Wiem że temat jest dość często wałkowany na wielu forach, ale info są nieprecyzyjne i przestarzałe, a przepisy - wiadomo - non stop się zmieniają, dlatego postanowiłem spytać, mianowicie mój brat przymierza się do wyrobienia prawka A1 i mam 2 główne pytania odnośnie tego:
1. Jaki jest mniej więcej łączny koszt tego wszystkiego od badań aż po odbiór prawka? Woj. Wlkp, Jeśli to istotne.
2. Czy jeśli zda teraz to A1 to wpłynie to jakoś na późniejsze kat.? Mianowicie (za 2 lata) kolejno kat. B-->A2-->A, Czy będą później mniejsze koszta kolejnych kat.? I przy okazji jak się ma kategoria B do A2 i później w wieku 21 lat A jeśli chciałby to w miare możliwości połączyć? (co prawda przez 2 lata może się jeszcze wiele zmienić, ale pytam orientacyjnie jak na ten moment to wygląda) Troche na szybko pisane, mam nadzieje że czytelnie. Z góry wielkie dzięki za jakiekolwiek info. Pzdr.
Avatar użytkownika
quado500
Świeżak
 
Posty: 241
Dołączył(a): 20/12/2015, 11:03


Re: Prawo Jazdy Kat. A1-->B-->A2-->A

Postprzez andy7 » 18/6/2017, 15:26

o koszt dowiedz sie w jakims OSK

Jezeli brat otrzaska sie w ruchu drogowym, to zawsze bedzie mu latwiej zdac kat. B

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55




Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê