Zobacz wÄ…tek - Motocykl dla poczÄ…tkujÄ…cego motocyklisty
NAS Analytics TAG

Motocykl dla poczÄ…tkujÄ…cego motocyklisty

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Motocykl dla poczÄ…tkujÄ…cego motocyklisty

Postprzez LukasLWG » 22/4/2017, 20:09

Witam, jestem świeżo po ukończeniu kursu na prawo jazdy A2 i zwracam się tutaj o pomoc z dość dziwnej przyczyny, mianowicie przymierzam się do kupna B6 zdławionego oczywiście. Problem leży jednak w tym, że mam 20 lat, 172cm wzrostu i 100kg wagi. Z początku zastanawiałem się nad gs500 czy cb500, lecz kiedy usiadłem sobie na kumpla cb500 czułem, że wyglądam na nim trochę że tak powiem.. niesymetrycznie (w sensie mojej szerokości a motocykla). Stąd też zacząłem szukać motocykla większego gabarytowo na którym nie będę wyglądał jak na kiblu. Moje oko przykuł B6 z racji tego że jest szeroki, sęk w tym ze nigdy wcześniej nie siedziałem na motocyklu (prócz XJ6 na kursie), w grę wchodzi też MT-03 w singlu na który byłbym raczej bardziej przychylny gdyż jest lżejszy i łatwiej sie na nim nauczyć jeździć. Dochodząc do sedna mojego pytania, który z tych byłby bardziej odpowiedni?

Zapomniałem dodać, że na motocykl mam odłożone 10.000zł (komplet ciuchów zakupiłem jeszcze przed kursem żeby na kursie jeździć w swoim kasku itp). Jeżeli chodzi o ewentualne wymiany po zakupie czy koszty eksploatacji są na to osobne pieniązki.
LukasLWG
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22/4/2017, 19:37


Re: Motocykl dla poczÄ…tkujÄ…cego motocyklisty

Postprzez ChaoticBiker » 28/4/2017, 00:58

Czules, ze wygladasz?
Pierwsza rada: przestan przejmowac sie tym, jak wygladasz na moto, bo jesli tak masz do tego podchodzic to faktycznie B6 najlepiej w tdi bedzie odpowiedni.
A jak chcesz wygladac jak na kiblu to kup se skuter w kolorze bialej porcelany.

Bandit 600 zdlawiony jak najbardziej sie nada na poczatek. MT-03 daje kupe frajdy z jazdy i generalnie jest rewelacyjnym i nieczesto spotykanym motorkiem oraz ponoc prowadzi sie lepiej, a i .
Mysle, ze mt03 bedzie lepsza.
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh




Powrót do Motocykle na kategorie A2



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê