Zobacz wÄ…tek - S900/Speed-R/Skwal - SHARK
NAS Analytics TAG

S900/Speed-R/Skwal - SHARK

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

S900/Speed-R/Skwal - SHARK

Postprzez power_bit » 19/4/2017, 18:21

Dobry,
Potrzebuje przyzwoitego kasku z blendą do 800 - 900 zł
Zastanawiam się nad S900/Speed-R/Skwal(wersja bez światełek)

Dwa lata temu jeździłem w S900, był całkiem spoko, ale niestety sprzedałem go z motocyklem.
Nie wiem czy znowu wracać do tego modelu czy wybrać Speed albo Skwal - to są lepsze modele od S900 ?
I jeszcze jedno pytanko, nie mam za bardzo gdzie przymierzyć w/w hełmy, czy jeżeli wczesniej miałem s900 w rozmiarze "S" to przekłada to się na inne modele, tego producenta czy muszę mierzyć ?
Ostatnio edytowano 19/4/2017, 19:36 przez power_bit, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Niektóre chwile, zapomina się przez całe życie
Avatar użytkownika
power_bit
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1258
Dołączył(a): 27/9/2010, 15:42
Lokalizacja: Września


Re: S900/Speed-R/Skwal - SHARK

Postprzez Zimny72 » 19/4/2017, 19:35

Ogólnie integrale Sharka są robione z jednej matrycy i - przynajmniej w przypadku mojej głowy, pasują mi wszystkie L-ki. Jeżeli pasował ci S900, to najtańszym rozwiązaniem będzie S700S, który jest prawie identyczny jak S900C, tyle że bez spojlera i pompowanych policzków. Inną opcją jest D-Skwal, który jest tańszą wersją Skwala z mrugającymi diodami. Skwal jest dobrze wyciszony i ma mniej wyczuwalną wentylację, co jest fajne jak jest zimniej i w trasach. I byłby super... gdyby nie ten pękający wizjer (wada fabryczna mocowania). Dlatego jeżeli szukasz fajnego lepszego kasku do polatania, to chyba warto sięgnąć po Speed-R, tylko trzeba szukać serie 2, w której sporo rzeczy poprawiono m.in. ten kiepski zaczep podnoszenia wizjera. Speed-R2 jest z kompozytu włókna szklanego i ma DD, dobrą blendę i ogólnie to chyba najlepszy w tej chwili garnek Sharka w dobrej cenie tj. na przecenach.
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła


Re: S900/Speed-R/Skwal - SHARK

Postprzez power_bit » 19/4/2017, 20:00

Generalnie jak rozróżnić Speed-R serie 1 od 2 ?

Pytam, bo przeglądając internety natknąłem się na sporo ogłoszeń z których wynika, że sprzedają wersja II tylko, że na zdjęciach wygląda wszystko identycznie jak w pierwszej wersji (wloty, uchwyt wizjera itd)

Nie chce zaliczyć wypady kupując model II który się okaże pierwszą wersją
Niektóre chwile, zapomina się przez całe życie
Avatar użytkownika
power_bit
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1258
Dołączył(a): 27/9/2010, 15:42
Lokalizacja: Września



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê