Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motocykl
NAS Analytics TAG

Pierwszy motocykl

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Pierwszy motocykl

Postprzez Tauryna » 23/3/2017, 00:12

Cześć wszystkim, jako, że niedługo będę zdawał na A2, to wypadałoby pomyśleć o pierwszym motocyklu. Niestety budżet pozwala mi tylko zamknąć się w kwocie 6000-7000zł. I tutaj pytanie do Was. Co polecilibyście osobie która do najmniejszych raczej nie należy i waży 86 kg przy wzroście 193 cm? Dodam, że wcześniej na niczym nie jeździłem no może poza historycznym Komarem i Javą ale było to X lat temu...
Chciałbym, żeby mój nowy nabytek był w miarę tani w eksploatacji. Służyć mi będzie na pewno do co kilkudniowych wyjazdów oraz do nabierania doświadczenia. I tutaj też stawiam pytanie jaka pojemność? 125 czy może coś większego? W kilku innych tematach ludzie polecają GS 500 lub Honde CBR lub SV. Czy one nie będą za mocne dla mnie?

Pozdrawiam i czekam na odp.
Tauryna
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22/3/2017, 23:46


Re: Pierwszy motocykl

Postprzez Ruda_MaÅ‚pa » 29/3/2017, 12:22

Stu konna Cebra czy nerwowa SV-ka z widlastym silnikiem to raczej kiepski pomysł na pierwszy motocykl.
Na pierwszy motocykl zwykle poleca się CB500, ER-5 czy GS-a i sądzę, że to bardzo dobry wybór. Motocykle tanie w eksploatacji, dość łagodne, liniowo oddają moc, a jednocześnie mają wystarczająco kucy pod tyłkiem, by polecieć gdzieś dalej w trasę. Kupisz, trochę pojeździsz, a potem bez problemu sprzedasz ;)
Avatar użytkownika
Ruda_Małpa
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 18/1/2016, 14:54
Lokalizacja: Z WÄ…chocka




Powrót do Motocykle na kategorie A2



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê