Zobacz wÄ…tek - Kawasaki GPX 600R problem z odpaleniem
NAS Analytics TAG

Kawasaki GPX 600R problem z odpaleniem

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Kawasaki GPX 600R problem z odpaleniem

Postprzez djadek8 » 9/3/2017, 23:36

Kawasaki GPX 600R problem z odpaleniem
przez djadek8 » 9 marca 2017, o 23:52

Witam jestem tutaj nowy i liczÄ™ na waszÄ… pomoc :)
otóz zauważyłem taki problem. wyjechałem sobie na przejażdżkę wczoraj i dziś i kiedy motorem zrobiłem kilka dobrych km po prosu jadąc motor zaczął słabnąć po czym zgasł o.O, próbowałem odpalić kręcić rozrusznikiem aż odpali,ale nic nie dało tyle kręciłem ze az akumulator prawie już nie dawał rady więc odpuściłem po czym udało mi się po kilku dobrych minutach podłączyć do prostownika i podładować aku i próbuję znów i odpalił jakby nic się nie stało o.O Miałem tak już drugi raz o.O.

nie sprawdzałem jeszcze czy akumulator jest ładowany w czasie pracy sinika ale chyba jak motor chodzi to raczej i bez aku może chodzi jak się nie mylę? czy to wina akumulatora?

co o tym sÄ…dzicie Panowie
Pozdrawiam
tak
djadek8
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 16/8/2016, 19:26
Lokalizacja: Zamość


Re: Kawasaki GPX 600R problem z odpaleniem

Postprzez henio12323 » 11/3/2017, 12:11

duzo nie pomoge - ale czasem aku odpowiada np za działanie pompy paliwa itp, i jak słabnie aku to pompa przestaje działać i gaśnie - miałem kiedys tak w autku - odpali pochodzi i gaśnie, problemem był słaby aku bo ładowanie nawet miał - ale za słabe bo aku za słabo trzymało prąd

a paliwo masz swieże czy stało juz dłuzszy czas ?
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Re: Kawasaki GPX 600R problem z odpaleniem

Postprzez djadek8 » 16/3/2017, 13:46

dziś odpalałem i odpalił na ssaniu, no i chwile go trzymałem na ssaniu na 2tys obrotów aż motor złapie tam jakąś temperaturę no fajnie ale gdy puściłem ssanie motor chodzi ale gry chciałem dodać gazu zaczynał się dławić jakby paliwa nie dostawał o.O A jeszcze kilka dni temu było odpalane i jeżdżone o.O Paliwo świeże nawet filtr paliwa biały taki założyłem i widzę czy paliwo idzie czy nie. pozdrawiam
tak
djadek8
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 16/8/2016, 19:26
Lokalizacja: Zamość

Re: Kawasaki GPX 600R problem z odpaleniem

Postprzez djadek8 » 16/3/2017, 16:15

Jutro z reszta bede miał nowy aku więc dam znać co i jak na nowym bo ten miu się nie podoba
tak
djadek8
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 16/8/2016, 19:26
Lokalizacja: Zamość

Re: Kawasaki GPX 600R problem z odpaleniem

Postprzez djadek8 » 17/3/2017, 21:07

Kupiłem aku ale powiem mało dało :D odpaliłem ale nie za pomocą samego rozruchu tylko paliwo mu dostarczyłem osobiście moimi ustawi he do gaźników,po czym odpalił ale gdy już miał odpowiednią temperaturę chciałem dodać gazu to moto się dławi jakby paliwa nie dostawał o.O Czy mnie czeka rozkręcanie gażników? jeszcze jakis czas temu były czyszczone :)
tak
djadek8
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 16/8/2016, 19:26
Lokalizacja: Zamość



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê