Zobacz wÄ…tek - Tarbor Police
NAS Analytics TAG

Tarbor Police

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Tarbor Police

Postprzez Achu » 27/10/2014, 14:10

Jak w temacie co myślicie o butach Tarbor Police? I do jakiej jazdy sie nadają?

Z góry dzięki za pomoc
Achu
Świeżak
 
Posty: 51
Dołączył(a): 27/10/2014, 14:04
Lokalizacja: Gniezno


Postprzez jasnoksieznik » 27/10/2014, 16:28

Troche jak lepsze gumofilce wygladaja. Nie maja usztywnien kostki. Rzep (?z suwakiem?) od zewnatrz to nietypowe rozwiazanie. Gruba podeszwa, na zdjeciu wyglada na miekki plastik (pownien byc sztywny, dla bezpieczenstwa)
Buty sprawiaja wrazenie turystycznych, na kazda pogode.

W tej cenie powinienes znalezc jakis podobny but, tani i markowy Buese, Held etc.
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium


Postprzez Achu » 27/10/2014, 17:37

dzieki za odpowiedź, myślałem tez o ADRENALINE Ryo GT lub SHIMA RSX-6 niestety także całkowicie brak opinii na temat tych butów, może faktycznie lepszy jakis Held itp tylko w tej cenie raczej ciężko będzie
Achu
Świeżak
 
Posty: 51
Dołączył(a): 27/10/2014, 14:04
Lokalizacja: Gniezno

Postprzez kravec » 27/10/2014, 21:35

O shima'ch na razie mało opinii, ale te które są są pozytywne. Za tą cenę chyba jedna z lepszych propozycji. Held to już sprawdzona marka- chwalona. Z turystycznych możesz zobaczyć Daytone, ale ceny raczej niskie nie będą.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Achu » 27/10/2014, 22:07

no niestety na Daytone mnie raczej mnie nie stać, ale znalazłem ciekawy model Helda: Held Gear też opinii brak no ale ogólnie ta firma raczej całościowo chwalona
Achu
Świeżak
 
Posty: 51
Dołączył(a): 27/10/2014, 14:04
Lokalizacja: Gniezno

Postprzez Achu » 15/11/2014, 00:46

no i zakupione: Rebelhorn Hail to samo co Held Gear wizualnie pewnie tylko, ale wrazenie pozytywne zobaczymy ja sie spisza
Achu
Świeżak
 
Posty: 51
Dołączył(a): 27/10/2014, 14:04
Lokalizacja: Gniezno

Postprzez użytkownik2 » 21/2/2017, 10:33

jasnoksieznik napisał(a):Troche jak lepsze gumofilce wygladaja. Nie maja usztywnien kostki. Rzep (?z suwakiem?) od zewnatrz to nietypowe rozwiazanie. Gruba podeszwa, na zdjeciu wyglada na miekki plastik (pownien byc sztywny, dla bezpieczenstwa)
Buty sprawiaja wrazenie turystycznych, na kazda pogode.

W tej cenie powinienes znalezc jakis podobny but, tani i markowy Buese, Held etc.


Odkop przeokropny, ale jak czytam opinie, że wyglądają, a powinny... DO TEGO JESZCZE --- NIE MAJĄ USZTYWNIEŃ...Przeczytaj najpierw opis producenta, wypadało by mieć kontakt fizyczny z czymś co opiniujesz, bo dla mnie wyglądasz jak miękki głąb.
LEPSZE BUESE!!! Skąd ty to bierzesz, ktoś kto próbuje brać cię na poważnie musi być nienormalny. Ten "tani markowy" nosi się jak para desek, a bezpieczeństwo jest na podobnym poziomie.

Zdenerwowałem sie. :shock:

Buse to zakichany chińczyk z papieru, TARBOR to Polski produkt, dobrej jakości.
Held to inna klasa cenowa, jakość materiałów będzie zbliżona do produktów Tarbor.

Dodam jeszcze, że aby skóra oddychała najlepiej użyć " crazy oil" świetny produkt do tego Polski za psie pieniądze.
użytkownik2
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21/2/2017, 10:15

Postprzez kravec » 21/2/2017, 19:48

Kolego zluzuj rajstopy- widzisz co napisał? "wyglądają" czyli wyraźnie ocena po wyglądzie. A co do tak chwalonej przez Ciebie firmy Tarbor- jak kiedyś na targach miałem to w rękach to generalnie jak buty dla pseudo kowboja- 0 usztywnień tam gdzie trzeba. Może teraz się poprawiło, ale nie wierzę że nagle oferują komplet ochraniaczy na poziomie.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Glenroy » 21/2/2017, 20:55

użytkownik2 napisał(a):DO TEGO JESZCZE --- NIE MAJĄ USZTYWNIEŃ...Przeczytaj najpierw opis producenta, wypadało by mieć kontakt fizyczny z czymś co opiniujesz


Bo nie mają usztywnień...
znajdź mi, w ofercie tarboru, buty które mają szynę stawu skokowego, upsik, bo żadne nie posiadają systemu usztywnień i stabilizacji stawu skokowego, ochraniacze to nie usztywnienie.

użytkownik2 napisał(a):Held to inna klasa cenowa, jakość materiałów będzie zbliżona do produktów Tarbor.


Twierdzisz, że niby Held ma zbliżoną jakość do tarboru? :D Zabawny jesteś, bo tarborowi nie bardzo po drodze z heldem.

użytkownik2 napisał(a):Zdenerwowałem sie. :shock:


To zluzuj gumkę w majtkach, bo z takim podejściem do emerytury nie docipiesz. Chociaż, zakładam, że jesteś tylko kolejnym pieniaczem jednego posta.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê