Zobacz wÄ…tek - Thundercat do oceny Gdynia 1998 rok
NAS Analytics TAG

Thundercat do oceny Gdynia 1998 rok

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Thundercat do oceny Gdynia 1998 rok

Postprzez multifan4 » 21/2/2017, 17:48

Co myslicie o tym egzemplarzu Thundercat i o cenie? Zależy mnie na w miarę dobrym stanie, wolę więcej zapłacić za egzemplarz bez wkładu. Mam blisko, ale pogoda nie do jazdy raczej, aby choć trochę wypróbować.
https://www.olx.pl/oferta/yamaha-thunde ... ce34987474
Na co warto zwrócić uwagę w tym modelu poza dwójką, której w tę pogodę i tak nie sprawdzę? O co pytać sprzedającego zanim nie pojadę oglądać? Mnie wygląda na oryginalne malowanie, na pierwszy rzut oka nic niedobrego nie widać.
Mam do sprzedającego kilkanaście minut jazdy.
Ostatnio edytowano 21/2/2017, 18:07 przez multifan4, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
multifan4
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 20/7/2016, 21:35
Lokalizacja: Gdynia


Postprzez riderZ056 » 21/2/2017, 18:04

Za wiele nie widać. Jak nie sprawdzisz skrzyni, to loteria. A ta bajeczka o prawie jazdy jest urocza.
SlowMotion napisał(a):W całości za 1500zł też da się ubrać, ale wtedy polecam jeździć bardzo zachowawczo i nie przekraczać 40-50kmh.
riderZ056
Świeżak
 
Posty: 189
Dołączył(a): 13/5/2015, 12:55
Lokalizacja: Koło


Postprzez multifan4 » 21/2/2017, 18:14

Dziękuję za zainteresowanie. Fakt, zdjęcia słabe. Sprzedający nic o dwójce nie pisze nawet, ani o stanie plastików. Wygląd opon (kwadratowe zużycie) wskazuje, że właściciel nie posiadł jeszcze umiejętnośi pozwalających zdać PJ. Jak najłatwiej sprawdzić dwójkę w tym modelu uwzględniając jazdę mieście i pogodę?
Z drugiej strony byli tacy, co kupili i sprawdzili, a po tysiącu kilometrów dwójka padła... Więc nikt tego nie zagwarantuje. Chyba jdnak trzeba się skupić na stanie wizualnym i szukaniu efektów "paprackich" napraw "tanim kosztem".
Wolałbym jednak dopłacić i zacząć jeździć jak się zrobi ciepło, niż robić.
Ile ten model i rocznik w dobrym stanie powinien kosztować? Nie chce mnie się jeździć i oglądać "igieł". A może ktoś mi wskaże dobry egzemplarz, cena nie jest "sztywna". Do 7 kzł mogę kupić, jak by się trafiło coś "super" to mogę dołożyć.
Ten sam egzemplarz widziałem na jesieni też w Gdyni w innej dzielnicy z podobnymi zdjęciami z takim samym powodem sprzedaży.
Chciałbym kupić przed 15 marca, później nie będę miał czasu na wycieczki, aby oglądać.
multifan4
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 20/7/2016, 21:35
Lokalizacja: Gdynia



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê