Zobacz wÄ…tek - <i>[Romet]</i> Romet Z-One 125 T
NAS Analytics TAG

[Romet] Romet Z-One 125 T

Komentarze użytkowników
_________

[Romet] Romet Z-One 125 T

Postprzez Åšcigacz » 11/1/2017, 02:38

Dyskusja na temat: Romet Z-One 125 T
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Romet Z-One 125 T
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 11/1/2017, 02:38

Jak na 1 jednoslad jest to bajka dla początkujących użytkowników posiadam motorek 1sezon i naprawde jestem pod wrażeniem w mieście jak to w mieście ale poza miastem daje konkretne zdziwienie pojazd ten o mocy 8.3 daje mozliwosc poruszania sie 130km//h dodatkowo hamulce które robią również swoje wygląd i wszystko na led'ach dosłownie rewelacja w dodatku ryk silnika to cala przyjemność wiele osob zwraca uwagę gdy sie podjedzie pod sklep co to i jakie prawko należy mieć a tak naprawde możliwością na kat.B po min. 3 latach wsiadasz na taki pojazd i masz mozliwosc spokojnego douczenia sie i ptzygotowania po to by przesiąść sie po pewnym czasie na cos mocniejszego (większego poj.) Serdecznie polecam<br><hr>Krystian
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 20/2/2017, 12:31

Komentatorzy napisał(a):Jak na 1 jednoslad jest to bajka dla początkujących użytkowników posiadam motorek 1sezon i naprawde jestem pod wrażeniem w mieście jak to w mieście ale poza miastem daje konkretne zdziwienie pojazd ten o mocy 8.3 daje mozliwosc poruszania sie 130km//h dodatkowo hamulce które robią również swoje wygląd i wszystko na led'ach dosłownie rewelacja w dodatku ryk silnika to cala przyjemność wiele osob zwraca uwagę gdy sie podjedzie pod sklep co to i jakie prawko należy mieć a tak naprawde możliwością na kat.B po min. 3 latach wsiadasz na taki pojazd i masz mozliwosc spokojnego douczenia sie i ptzygotowania po to by przesiąść sie po pewnym czasie na cos mocniejszego (większego poj.) Serdecznie polecam<br><hr>Krystian<br>
Zgadzam się . Mam go sezon i jest świetny a ten dźwięk rewelacja i do tego silnik fajnie wjeżdża na obroty :)<br><hr>Romek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na górê