Zobacz wÄ…tek - fz6s2 08'
NAS Analytics TAG

fz6s2 08'

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

fz6s2 08'

Postprzez Virnik » 29/1/2017, 18:05

Link do aukcji: https://www.olx.pl/oferta/yamaha-fazer- ... h87l7.html

Podobno fzery od 2007 miały już 'obowiązkowy' abs - tutaj nie ma. Motocykl oglądałem, ma pare mankamentów jak przetarty dekielek po lewej stronie i jakies ryski po lewej na plastiku i kufrze, rama w stanie idealnym - podobno te uszkodzenia powstały od opierania o ściany itp, nie wygląda mi żeby motocykl zaliczył szlif. Dodatkowo po lewej stronie ma zamontowany wtyk zapalniczki, i chyba coś poszło nie tak przy montażu spowrotem bo plastiki mają spore luzy.

Dodatkowo, na co zwrócić uwagę w tym roczniku, co powinien mieć a czego nie? liczniki tyle wiem że pasują, tylko ten abs mnie martwi. A i opona z tyłu śmietnik, z przodu nówka sztuka.

I czy cena 12900 odpowiada za ten model w tym roczniku?

Dzięki!!
Virnik
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 25/1/2017, 21:38


Postprzez koperta4512 » 31/1/2017, 14:06

Z tym ABSem to nie prawda - nie każdy FZ6 produkowany od 2007 powinien go mieć.
Po co opierał motocykl o ścianę? :roll: To wytłumaczenie jakoś mi nie podchodzi... "Dzyndzelki" od podnóżków kierowcy są przekrzywione, wiec zakładam że motocykl mógł mieć parkingówkę (na jedną i drugą stronę) i stąd powstały otarcia. Skoro piszesz że plastiki mają duże luzy to sprawdziłbym stan ich mocowań oraz stelaż czy nie jest uszkodzony.
Kawasaki Ninja 250R -> Yamaha FZ6 S2
Avatar użytkownika
koperta4512
Świeżak
 
Posty: 145
Dołączył(a): 31/1/2013, 19:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez Virnik » 31/1/2017, 16:21

No końcówka (chyba demontowalna?) lewej manetki jest już aż pordzewiała, a plastiki czaszy latają jak żyd po pustym sklepie. Troche mi opada napalenie, ale wydaje mi się, że cena przyzwoita i może ew. koszty doprowadzenia do stanu dalej będą się mieścić w dobrej cenie fz6s2 z 2008?
Virnik
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 25/1/2017, 21:38



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości




na górê