Zobacz wÄ…tek - Pejser MotoRmania i SLAJD ZONE _ Najgorszy Weekend w sezonie
NAS Analytics TAG

Pejser MotoRmania i SLAJD ZONE _ Najgorszy Weekend w sezonie

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Pejser MotoRmania i SLAJD ZONE _ Najgorszy Weekend w sezonie

Postprzez Drzazga » 9/12/2016, 23:14

Pejser MotoRmania i SLAJD ZONE _ Najgorszy Weekend w sezonie 2016
Chłopaki z MotoRmanii kuszą przyjedź, wspaniała zabawa, doskonała nauka ... skusiłem się ... wysłałem mail'a do Pejsera.
Po zadeklarowaniu przeze mnie chęci uczestnictwa w szkoleniu SLAJD ZONE "Pejser" czyli niejaki Piotr Sławomir Surowiec przesłał mi 16.09.2016 nr rachunku bankowego organizatora firmy Motor-Media Sp. z o.o NIP 1231117493 Regon 140820134 KRS 0000278884 oraz dane do przelewu za uczestnictwo w niniejszym szkoleniu.
Niniejszą firmę założył sobie Pejser z ... zainteresowanych odsyłam do KRS https://ems.ms.gov.pl/krs/wyszukiwaniepodmiotu?t:lb=t
Po dokonaniu przelewu przesłałem "Pejserowi" potwierdzenie.
Zwrotnie uzyskałem potwierdzenie mojego uczestnictwa w szkoleniu, informację o godzinie i miejscu spotkania przed rozpoczęciem szkolenia.
W przesłanej informacji jako miejsce rozpoczęcia szkolenia została wskazana brama FSO na ul. Kotsisa w Warszawie w dniu 01.10.2016 godz. 9.00
Zostało też wskazane docelowe miejsce zakwaterowania.
Po niniejszym potwierdzeniu zakupiłem bilety na podróż PKP oraz zarezerwowałem miejsce we wskazanym hotelu na noc z piątku na sobotę.
01.10.2016 godz. 9.00 stawiłem się na bramie FSO na ul. Kotsisa w Warszawie i tu zdziwko nikt z MotoRmanii się nie stawił w umówionym miejscu nikt nie zadzwonił etc.
Zacząłem szukać kontaktu z redakcją, "Pejserem" ... okazało się, że wydawany miesięcznik MotorMania nie zawiera jakiegokolwiek numeru kontaktowego.
Stwierdzam, iż według mnie jest to ewenement w skali światowej. Mądry Polak ... ale jakoś miałem do MotoRmanii zaufanie i w najśmielszych przypuszczeniach nie spodziewałbym się takiej kaki ... fe.
W koÅ„cu od przypadkowo spotkanego na bramie czÅ‚owieka zdobyÅ‚em nr telefonu Pejsera ... http://www.yamaha-racing.de/c…/ya ... trait.cgi…
... ode mnie już jakiś czas nie odbiera.
Dzięki niniejszemu numerowi skontaktowałem się z "Pejserem" który przeprosił mnie, za zaistniałą sytuację, stwierdził, iż właśnie w chwili obecnej jest z ekipą MotoRmanii w Hiszpanii i nic nie może zrobić.
Po krótkiej rozmowie i przeprosinach oraz po zapewnieniu, że zwróci mi wszelkie poniesione w związku z wyjazdem koszty oraz zadośćuczyni zapraszając mnie na dwa darmowe szkolenia rozłączył się.
Do dzisiaj pomimo mail'i i telefonów nie odzyskałem ani złotówki ani w ramach poniesionych kosztów szkolenia, które się nie odbyło, ani w ramach kosztów poniesionych w związku z wyjazdem, ani w ramach zadośćuczynienia (dwóch darmowych szkoleń). Reasumując umawianić się z "Pejserem" i jeździć z nimi już nie mam ochoty.
Obecnie jestem na etapie składania zawiadomienia na Policji z wnioskiem o ściganie za oszustwo i wyłudzenie oraz wniosku do Sądu.
Piszę to po to aby ktoś przed zasponsorowaniem "Pejserowi" kolejnych fajnych wakacji zadał sobie pytanie czy warto się w to ładować.
Dla mnie wiarygodność MotoRmanii i "Pejsera" poszła z dymem ... palonej gumy.
Jeśli masz podobny problem zapraszam na priv.
Drzazga
Drzazga
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7/11/2016, 11:47


Pejser MotoRmania i SLAJD ZONE _ Najgorszy Week

Postprzez Drzazga » 26/1/2017, 00:48

Właśnie Pejserowi lekko zmiękła rura, przed Świętami dostałem na konto zwrot kwoty za szkolenie i część poniesionych kosztów. Nie wiadomo dlaczego tylko część (może jakieś problemy z dodawaniem) Niemniej zwrócił mi za szkolenie, hotel i jakiś 1 bilet, reszty będę dochodził sądownie. Jestem na etapie składania pozwu.
Drzazga
Drzazga
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7/11/2016, 11:47




Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê