Zobacz wÄ…tek - pomoc w wyborze crossa
NAS Analytics TAG

pomoc w wyborze crossa

Enduro, Cross
_________

pomoc w wyborze crossa

Postprzez patpl2325 » 11/11/2016, 13:53

Witam.
Na wstępie chciał bym przeprosić jeśli wybrałem zły dział ale to mój pierwszy post.
Piszę tutaj licząc na pomoc i jakieś porady związane z rozpoczęciem przygody z crossami.
Nie znam się jakoś specjalnie więc jeśli piszę coś źle albo coś w tym stylu to przepraszam, ale do sedna sprawy.
chciał bym rozpocząć swoją przygodę z crossami, lecz mój budżet jest dość skąpy. (najlepiej jak by się zmieścić w cenie 3000zł)
mianowicie mam pytanie co ciekawego bym mógł za to kupić. wspomnę tylko jeszcze że to był by mój pierwszy taki sprzęt.
wiem że nie mam co liczyć na jakiegoś ktm'a z salonu za tą kwotę :D ale nie wiem czy chińczyk np taki będzie dobry, czytałem troszkę o nim i jedni mówią że mają go parę sezonów i silnik jest nie do zdarcia, inni jednak piszą że pęka rama z byle powodu oraz ma kiepskie amortyzatory i że nie polecają. (http://allegro.pl/cross-250-duza-wzmocn ... 96226.html)

chodzi mi jeszcze też o to czy lepiej kupić takiego nowego chińczyka czy może coś używanego markowego, lecz czy coś kupię markowego za 3000zł co nie będzie pochodzić z 1995r :cry:
zapomniałem napisać że rozglądam się za silnikami 125-250.

napiszcie co o tym sądzicie i co by było lepsze.
patpl2325
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11/11/2016, 13:31
Lokalizacja: tychy


Postprzez henio12323 » 13/11/2016, 22:29

przeprosiny przyjęte - dział zły - przenosze do odpowiedniego.
chinczyk nigdy nie bedzie dobry. kup sobie cos markowego. za 3o000 spoko cos kupisz. pojemnosc zalezna od tego jak sie czujesz w stosunku do moto. jak czujesz ze dasz rade, jestes w miare wysoki masz z 15 lat to mozesz myslec nad 125tkÄ…. jak nie bardzo to 50 czy 80tka to bedzie dobra opcja.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Re: pomoc w wyborze crossa

Postprzez ktmexc500 » 14/3/2023, 14:01

Cześć,
Jeśli będziesz szukał swojego pierwszego motocykla to pamiętaj żeby dokładnie sprawdzić jego stan techniczny.
Na pewno nie chcesz wydać na niego wszystkich pieniędzy tylko po to żeby dowiedzieć się, że jest mu potrzebny generalny remont.
Jeśli będziesz potrzebował pomocy w zakupie części zamiennych czy wycenie tak aby wiedzieć ile dokładnie wyniesie Cię motocykl wraz z częściami, które należy do niego dokupić to pisz do nas.
A jakbyś potrzebował poradnika zakupowego to zapraszamy tutaj: https://bajamoto.pl/Jak-kupic-dobry-mot ... 34189.html
ktmexc500
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2/2/2023, 15:20



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 6 gości




na górê