Zobacz wÄ…tek - Witam wszystkich :)
NAS Analytics TAG

Witam wszystkich :)

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Witam wszystkich :)

Postprzez Italiano126 » 27/10/2016, 22:22

Witam was serdecznie i mam z miejsca następujące pytania :D
Od pewnego czasu w pewnym pojeździe mam gaźnik Keihin z oznaczeniami (tak jak na dole po kolei)

KEIHIN
JAPAN

PH

68 C [A] W J i jakiÅ› kiepsko wybity znaczek wyglÄ…dajÄ…cy jak R czyli
68 C [A] W J R

1 Pytanie - z jakiego to ustrojstwa może być ? od kilku osób słyszałem że Honda CB 250.
2 Użyłem jednego z dwóch bo były połączone i użyłem tylko tego który ma mechanizm ssania.
3 Mam ostatnio dość duży problem z nim, a mianowicie - przy dłuższym trzymaniu wysokich obrotów / wyższej prędkości zaczyna go dławić i nie wiem przez co a wygląda mi na brak paliwa w komorze pływaka.
4 Ostatnio większe spalanie i to dość pokaźnie
5 Rano po odpaleniu póki chwile nie popracuje i nie rozgrzeje się moge zapomnieć o dodaniu gazu - jak dodam zgaśnie a przy tym gdy to robię delikatnie strzela w dolot
6 Skąd do tego gaźnika części dorwać ? Typu uszczelki, pływak, przepustnica, iglica, śrubka składu mieszanki ?

Jestem zupełnie zielony jeśli chodzi o motocykle (przepraszam :D)
Dla ciekawości gaźnik jest zamontowany w Fiacie 126p :twisted:

Jeśli mój temat się nie znalazł tam gdzie powinien, bo nie miałem pomysłu gdzie go umiejscowić to przepraszam i przenieście gdzie trzeba bo nie zaaklimatyzowałem się jeszcze ;)

Temat przeniosłem do właściwego działu.
Czester.
Italiano126
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27/10/2016, 22:03
Lokalizacja: Niepołomice


Postprzez Italiano126 » 28/10/2016, 20:30

Dziękuję za przeniesienie !! :)
Italiano126
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27/10/2016, 22:03
Lokalizacja: Niepołomice




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na górê