Zobacz wÄ…tek - Cieknie paliwo ze spustu i filtra powietrza
Advertisement
NAS Analytics TAG

Cieknie paliwo ze spustu i filtra powietrza

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Cieknie paliwo ze spustu i filtra powietrza

Postprzez strongpearl » 24/10/2016, 18:29

Witam serdecznie. Mam następujący problem -ostatnio kiedy wracałem do domu nagle skończyło mi się paliwo a nie tak dawno tankowałem. Jak wstawiłem maszynę do garażu ,po niespełna pół minuty zauważyłem kałużę benzyny pod pojazdem i że wycieka ona z rurki spustu paliwa w gaźniku. Oczywiście zakręciłem kranik i wziąłem się za rozkręcanie gaźnika. Pływak jest ok, jedyne co mnie trochę zraziło to igliczka tego pływaka która jest z deka zakamieniała ,ale wyczyściłem ją i dla pewności założyłem nowy pływak, ale igliczki niestety nie miałem drugiej więc została. Przeczyściłem gaźnik i skręciłem z powrotem, ale problem nie zniknął, więc posłuchałem rady wujaszka i "zakorkowałem" ową rurkę. Odkręciłem kranik żeby upewnić się czy poskutkowało, a tu paliwko kapie sobie z filtru powietrza.... Nie mam więcej pomysłów, może ktoś miał podobny problem? Proszę o rady, pozdrawiam :)

Witam serdecznie, niestety ale temat ktory zalozyles dotyczy problemu mechaniki, natomiast zalozyles go w dziale motocykle. Jest to niewlasciwy dzial. Zakladanie tematow we wlasciwych dzialach znacznie zwieksza szanse na uzyskanie odpowiedzi od kogos kto jest ekspertem , znacznie przyspieszajac czas potrzebny na uzyskanie szukanej odpowiedzi. Tym razem, twoj temat zostal przeniesiony przez moderatora, natomiast w przyszlosci, rozwaz lepsze zapoznanie sie z forum i zakladanie tematow w odpowiednich dzialach. Rosiboj
strongpearl
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26/9/2016, 18:27
Lokalizacja: Lublin


Postprzez ChaoticBiker » 25/10/2016, 10:56

paliwo przelewa sie przez gaznik nadal - zatykajac rurke nie zatkales przelewy, i dlatego leje sie z filtra. Najbardziej prawdopodobnym powodem jest nadal ta iglica badz zawieszajacy sie plywak - i prawdopodobnie zle ustawiony poziom paliwa w gazniku (czyszczac iglice mogles to rozregulowac).

Nie pozostaje nic innego jak gruntowne czyszczenie gaznikow i wszystkich przewodow z kranikiem wlacznie.
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê