Zobacz wątek - Kawasaki er 5 Kraków
Advertisement
NAS Analytics TAG

Kawasaki er 5 Kraków

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Kawasaki er 5 Kraków

Postprzez Strzalaa » 10/7/2016, 19:14

http://olx.pl/oferta/kawasaki-er-5-CID5-IDfEW2b.html

Witam,
czy może ktoś coś powiedziec o tym motocyklu, chociażby po zdjęciach? Dopiero zaczynam swoją przygode z moto więc ciężko mi coś o nim powiedzieć :) Z moich obserwacji wynika że już chwile jest wystawiony, co mnie właśnie troche dziwi bo motorek bardzo ładny, więc jeśli nie jest to jakiś składak powypadkowy to powinien chyba szybko znaleźć nowego właściciela. Sprzedawca twierdzi oczywiście że jest w 100% sprawny i jedynie posiada wady wizualne. Bardzo bym prosił o jakies wskazówki.
Strzalaa
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10/7/2016, 19:10


Postprzez weblech » 10/7/2016, 21:07

Wymienione lusterka na nawet niepodobne do oryginalnych
Wymieniony błotnik na srebrny
Mam wrażenie że wgniotkę na baku widzę od lewej strony, a przetarcie od prawej. Wgniotka to nie od parkingówki...
Troszkę podejrzana oferta. Dlatego też dolne partie cenowe jak za tą kawę. Ja bym nie brał albo był bardzo ostrożny.
Obietnice sprzedawcy że "100% sprawny i jedynie wady wizualne" możesz wsadzić między bajki. Jaki by nie był złom, to tak mówią.
weblech
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 17/9/2015, 17:40


Postprzez Strzalaa » 10/7/2016, 22:05

Dzięki za odpowiedź. Mam zamiar go obejrzeć, ale chyba faktycznie sobie daruje, chociaż jest bardzo ładny
Strzalaa
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10/7/2016, 19:10

Postprzez kadika » 12/7/2016, 12:56

ogladałem to moto mieszkam niedaleko od wlasciciela jak co to pisz PW :)
what number is this find-phone-number.com (otwórz link)
kadika
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12/7/2016, 09:34



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê