Zobacz wÄ…tek - Motocyklem do Portugalii - czy warto?
NAS Analytics TAG

Motocyklem do Portugalii - czy warto?

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Postprzez jasnoksieznik » 21/3/2016, 16:06

Do Portugalii jest cholernie daleko. Jazda na przyczepce trzy dni, na kolach to pewnie cztery, a na kolach po fajnych drogach, to sie co najmniej tydzien zejdzie. Po tygodniu jazdy na moto - nie bedzie Ci sie chcialo jezdzic na miejscu, bo jeszcze trzeba wrocic.
Na wlasnym moto, to sens jest max. do Marsylii, a i to tylko w dobrej grupie.

Jesli chcesz przezyc naprawde fajne i krete drogi, to polecam Gran Canarie - bylem, za 600GBP plus przelot mozna miec tydzien fajnego jezdzenia.
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium


Postprzez andy7 » 25/3/2016, 10:31

Nie wiem dlaczego wybrales wlasnie Portugalie ?

W pewnych ukladach to faktycznie 3 dni moga byc. Ja rozwiazuje Problem inaczej, dojezdzam dutem z przyczepa do punktu ktory mi pasuje - w zaleznosci gdzie jade. W tym roku o ile finanse pozwola to do Luxemburga a dalej to juz na kolach.

jasnoksieznik napisał(a):Jazda na przyczepce trzy dni, na kolach to pewnie cztery, a na kolach po fajnych drogach, to sie co najmniej tydzien zejdzie. Po tygodniu jazdy na moto - nie bedzie Ci sie chcialo jezdzic na miejscu, bo jeszcze trzeba wrocic.
Na wlasnym moto, to sens jest max. do Marsylii, a i to tylko w dobrej grupie.


@Jasnoksieznik Kwestia tego, ile czasu kolega planuje na taka ture ? Ile km planuje nawinac dziennie ? Jakie przerwy miedzy etapami ?

O ile chetnie jade na wypady w grupie tak " turystyke " na dluzszych trasach uprawiam wylacznie samotnie.

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55


Postprzez Czester » 25/3/2016, 21:24

Nie ma sensu się nawet wysilać z odpowiedziami bo to zwykły spamer reklamiarz.

Temat zamykam.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki



Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê