Zobacz wątek - Nowak-Motocykle części serwis
NAS Analytics TAG

Nowak-Motocykle części serwis

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Nowak-Motocykle części serwis

Postprzez Åšcigacz » 5/9/2013, 19:08

Dyskusja na temat: Nowak-Motocykle części serwis
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Nowak-Motocykle części serwis
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 5/9/2013, 19:08

Witam,
Dla zainteresowanych, umówiłem się z mechanikiem z tego warsztatu na wymianę silnika w motocyklu Honda CBR1000RR 2010r. Przez telefon wszystko fajnie pięknie, silnik jest, nie ma problemu z wymiana. Zatem umówiliśmy się na datę wstawienia motocykla na warsztat. Po przyjeździe okazało się ze silnik o którym rozmawialiśmy przez telefon został już komuś zamontowany ale w warsztacie ma drugi taki sam i założy. Zdałem się na wiedzę mechanika gdyż sam mu powiedziałem ze się nie znam ale chce taki jak widziałem na allegro w tej samej cenie. W dniu odbioru mechanik nieobecny(wydawał mi motocykl jego ojciec). No i teraz panowie i panie największe zaskoczenie mając na względzie to ze sprzęt jest w stanie jechać 300km/h. Owiewki boczne oraz dolny plug w rozsypce - sam w domu musiałem sobie je złożyć bo zaczepy i wsuwki nie były zsunięte tylko odstawały, całość była skręcona kraszapadami dlatego w czasie jazdy próbnej nie odpadły (kraszpady miałem wcześniej dla jasności), dolny plug przyłapany po jednej śrubie na stronę, osłona baku nie dokręcona (palcami można było je kręcić), braki w śrubkach mocujących plastiki przy czaszce. Okazało się ze silnik z tego modelu tylko rocznikiem starszy(podobno 2008). Jeden dekiel nie pasował od mojego silnika i został z tamtego silnika zloty - dodam ze motocykl w wersji HRC i teraz musze ściągać dekiel przemalować na czarno żeby pasował do całości. Ogólnie cieszę się ze silnik zmieniony i motocykl na chodzie ale na pewno nie za te pieniądze po tych wszystkich dziwnych rzeczach jakie były zrobione i nie zrobione (chodzi o dokręcenie i złożenie owiewek co musiałem zrobić sam) Ostatnia rzecz do potencjalnych klientów tego zakładu sprawdzajcie czy wszystkie śruby są... i nie chodzi mi o ich dokręcenie. Pozdrawiam Seba w razie jakiś pytań piszcie na maila. bedebedebeee@poczta.fm<br><hr>Seba
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 9/1/2014, 11:38

dla jasności, tak jak klient napisał telefonicznie umawialiśmy się i było wszystko fajnie tylko ze miał być motocykl w oryginalnym stanie a nie po konkretnym dzwonie, wszystkie owiewki spawane, klejone a że w sc59 większość połączeń i mocowań owiewek jest na zaczepy, których nie było, owiewki nie pasowały do siebie i były pospinane na plastikowe opaski, śrubki do owiewek tez oczywiście były nieoryginalne
dodatkowo umówiliśmy się na zostawienie uszkodzonego silnika w rozliczeniu i miał być uszkodzony tylko wal, niestety silnik po wspomnianym dzwonie był już SPAWANY! poza tym w zasadzie nic z niego nie nadawało się dalej do użytku, pomyślałem trudno moja strata, rzeczywiste klient nie musi się znać i przedstawił mi stan silnika jaki podejrzewał i nie doliczyłem nic za uszkodzone podzespoły, za to chyba jest to podziękowanie wyżej "nie za te pieniądze", bo rzeczywiście jestem na tym silniku sporo w plecy (spawana miska, spawany blok, koszt sprzęgła na śmietnik, skrzynia na śmietnik)
co do daty odbioru to klient miał odebrać tego samego dnia ale, przełożył termin na taki kiedy nie mogłem oddać osobiście<br><hr>Tomek Nowak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/1/2014, 11:47

Jak dla mnie firma naprawde ok.malowałem u nich sv- ke.wyszło naprawde bdb! Dodam tez ze kolor to biała perła .wszystko wyszło perfekcyjnie.wszystkie śrubki ..nakrętki itp na swoim miejscu.w dodatku zupełnie za darmo naprawili mi obrotomierz:) gdzie inni mówili ,,ze tylko wymiana.w późniejszym terminie wymienili kosz sprzeglowy,,tez bez żadnych problemów ! Obecny inny juz motocykl serwisuje ,takze u nich.z czystym sumieniem polecam ta firmę .<br><hr>Zadowolony klient
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/3/2016, 20:43

banda partaczy brat na brata zwala zawsze wine, a dziś to już sie wkur....łem wykrecam crash pad a tu gwinty pojeba..ne na siłe to skercali jak im krzywo śruba złapała. Panowie powinni zmienić zawód tyle roboty na budowie a oni się za motocykle biorą nie mówiąc o tym ze zapomnieli przykecić mi blaszki od linki sprzegła która spadła mi po przejechaniu 2 km i koło któr nie było zbytnio dokręcone, ponadto dekiel został zamieniony na jakiś zrysowany jak sie upomniałem to mi dołożyli mój. banda naciągaczy i tyle. mój meil to kefir20@wp.pl dla zainteresowanych<br><hr>Piotrek R1
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/3/2016, 20:43

banda partaczy brat na brata zwala zawsze wine, a dziś to już sie wkur....łem wykrecam crash pad a tu gwinty pojeba..ne na siłe to skercali jak im krzywo śruba złapała. Panowie powinni zmienić zawód tyle roboty na budowie a oni się za motocykle biorą nie mówiąc o tym ze zapomnieli przykecić mi blaszki od linki sprzegła która spadła mi po przejechaniu 2 km i koło któr nie było zbytnio dokręcone, ponadto dekiel został zamieniony na jakiś zrysowany jak sie upomniałem to mi dołożyli mój. banda naciągaczy i tyle. mój meil to kefir20@wp.pl dla zainteresowanych<br><hr>Piotrek R1
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê