Zobacz wÄ…tek - Albania 2015 szutrowo
NAS Analytics TAG

Albania 2015 szutrowo

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Albania 2015 szutrowo

Postprzez izirajder » 23/5/2015, 16:59

Cześć Forumowiczom !

Planuję trasę po Bałkanach przez Ukrainę, Rumunię aż po Albanię Powrót przez Czarnogórę, BiH, Chorwację, Węgry. Poniżej link.

https://www.google.com/maps/d/edit?mid= ... sp=sharing

Dystans – ok. 6000km.
Trasa jeszcze do dopracowania. Stawiam na drogi jak najgorszej kategorii i odludzia, chociaż przy okazji chciałbym nadrobić podróżnicze zaległości i odwiedzić kilka stolic.

Mój motocykl: Kawasaki KLE 500,

Termin - bliżej nie określony, ale chciałbym wyruszyć w czerwcu.

Jestem nie związany czasowo, bo jestem, nazwijmy to freelancerem. Jestem za to związany ciągłym kontaktem z klientami, dostępem do Internetu mobilnego oraz koniecznością popracowania w ciągu dnia (średnio max 10h/ tydz). Ze względu na swoje ograniczenia nie nadaję się raczej na kompana zorganizowanego wyjazdu, gdyż moim priorytetem jest klient i może okazać się że mam cały dzień wolny, a mogę być uwiązany do laptopa przez kilka godzin (postaram się tak to zorganizować żeby jak najmniej czasu spędzać przy kompie). Jeśli jednak komuś by to nie przeszkadzało to zachęcam do wspólnej wyprawy, choćby na jakimś odcinku.
Planuję spanie po tanich noclegach + awaryjnie mały namiot. Żywienie się po sklepach, Ew. tania gastronomia.

Czas trasy – szacujÄ™ na dwa tygodnie, ale może siÄ™ wydÅ‚użyć. Nie jestem ograniczony czasowo i mam zamiar korzystać z tego przywileju.

O mnie: Pomimo poważnego wieku (34l) jestem świeżakiem zarówno w dzikich podróżach jak i ogólnie w motocyklach. Prawko zrobiłem na jesieni, a najdalej byłem na 3-dniowej moto-wycieczce po wschodnich rubieżach Polski. Wiem, że to skok na głęboką wodę, ale yolo ;)

Gdyby był ktoś chętny zapraszam. Gdyby ktoś chciał podzielić się jakimś komentarzem, również będę wdzięczny. Mapę można edytować (częściowo, przesuwając waypointy). Gdyby ktoś miał fantazję zasugerować ciekawszy turystycznie wariant - proszę śmiało.
Avatar użytkownika
izirajder
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21/12/2014, 16:34
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez cerberus671 » 4/6/2015, 08:27

Bardzo fajna trasa, też bym z chęcią ruszył.

szamba betonowe konin (otwórz link)
cerberus671
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27/5/2015, 08:57




Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê