Zobacz wątek - GP Francji

GP Francji

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, Black-Ghost

Postprzez kravec » 20/5/2015, 22:07

Seweryn będzie zły za ten wiek :D

Poza tym- pisał o wpierdolu- ja to rozumiem jako bez "sprzętu"- w końcu jakieś zasady zachowane zostać muszą :D:D

A z broni uczyłem się przed nią bronić. Strzelałem chyba raz w życiu. Pod kimonem kiepsko by się trzymało :D
kravec
Administrator

Postprzez senekkorzenna » 21/5/2015, 16:44

suhy-19 napisał(a):kravec możemy mieć problem :D UoOOiM art36 pkt3 Broni palnej nie używa się w stosunku do kobiet o widocznej ciąży, osób, których wygląd wskazuje na wiek do 13 lat, osób w podeszłym wieku oraz o widocznej niepełnosprawności :twisted:

do suhy-19 się już nie odzywam :( obraził mnie parokrotnie w tej wypowiedzi. :evil:
1/ użył sformułowania ;w stosunku do kobiet o widocznej ciąży, czyli od razu wyczułem przytyk do mojego zaokrąglonego brzuszka :evil: /kobieta to tak zaciemnienie ze niby nie o mnie chodzi :evil:
2/następnie :? :osób w podeszłym wieku :evil:
3/na końcu :? oraz o widocznej niepełnosprawności, :evil: to przytyk do mojej blachy w nodze i przez to trochę utykam :twisted:

Panowie czekamy na następne GP :? i Markez pokaże Wam co potrafi. :D
senekkorzenna

Postprzez kravec » 21/5/2015, 17:45

senekkorzenna napisał(a):Panowie czekamy na następne GP :? i Markez pokaże Wam co potrafi. :D

Mi pasuje :) Tylko jeśli Rossi wystartuje z 3 rzędu, a potem przebije się do przodu i zrobi go na ostatnim okrążeniu zachowując spokój kiedy Marquez będzie popełniał błędy z nerwów :D

I będzie widowisko :)
kravec
Administrator

Poprzednia strona

Powrót do MotoGP, WSB, MMP