Zobacz wątek - Prośba do Administratowrów
Advertisement
NAS Analytics TAG

Prośba do Administratowrów

Nie zgadzasz się z którymś z redaktorów?
Chcesz coś dodać, zaproponować?
_________

Prośba do Administratowrów

Postprzez Gioconda » 2/3/2013, 12:23

Hej! Prośbę kieruję głownie do Administratorów forum. Wg regulaminu nie wolno pisać postu pod postem w danym temacie. Ale przy edytowaniu temat nie przesuwa się na początek listy, lecz nadal pozostaje na odległym miejscu. A wiadomo, że rzadko się czyta tematy umieszczone na końcu. Istniała by możliwość, aby tematy po edytowaniu postów były przesuwane w górę? Pozdrawiam, Grzesiek;)
Avatar użytkownika
Gioconda
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 12/12/2012, 12:17
Lokalizacja: Radom


Postprzez Rafalko92 » 8/3/2013, 21:19

Witam! czy mogłby mi ktos pomoc od pewnego czasu probuje zdobyc naklejke scigacz.pl rozmiar 300mm x 52mm .wiem ze takie istnieją bo sam miałem taka 2 miesiace temu na samochodzie lecz uległa ona zniszczeniu .Moi znajomi mają tez takie naklejki w takim rozmiarze.gdzie musze sie zglosic by taka naklejke zakupic zamowic ? prosze o pomoc i rozpatrzenie mojej prosby a takze o jakąs porade.
Rafalko92
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17/1/2013, 19:22
Lokalizacja: Dąbrowa Białostocka


Postprzez Miczab » 11/3/2013, 14:01

Zgłoś się na reklama@scigacz.pl - może jeszcze mają. :)
Miczab - Twój partner w motozakupach ;)
Avatar użytkownika
Miczab
Administrator
 
Posty: 1099
Dołączył(a): 25/2/2009, 11:15
Lokalizacja: Warszawa / Stalowa Wola

Postprzez jasnoksieznik » 8/4/2013, 09:58

Jesli w "chce kupic motocykl" wszystkie watki z konta goscia sa zamykane przez moderatorow, to moze warto wylaczyc ta mozliwosc? Albo zaczac tolerowac takie posty?

Co nie jest wprost zabronione, nie powinno byc karane (zamykaniem tematu).
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium

Postprzez Boshi » 8/4/2013, 10:32

A jak sobie wyobrażasz pisanie z konta gościa? ktoś łamie regulamin a my nie możemy nawet interweniować po za kasowaniem i edytowaniem jego postów... To nie jest funkcja włącz/wyłącz. To jest błąd logowania. IT pracuje nad tym już.

Każdy temat pisany z konta gościa będzie zamykany a autor dostanie info w nim, by założył temat ze swojego konta już. Jeżeli tak zrobi, to stary temat idzie w kosmos a nowy zostaje.

Takie panujÄ… zasady i tyle!
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

post a link

Postprzez qweeta » 12/1/2015, 05:00

Zanim ktoś nieobeznany zacznie pisać o niszowości i inności tejże przeglądarki. Jako jedna z nielicznych poprawnie przechodzi test zgodności Acid2 czyli test poprawnego wyświetlania niepoprawnie sformatowanych stron.
sara
qweeta
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11/1/2015, 10:59
Lokalizacja: fsda



Powrót do Zawartość sklepu i serwisu Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê