Zobacz wÄ…tek - Moto-Szklarnia Marki
Advertisement
NAS Analytics TAG

Moto-Szklarnia Marki

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Postprzez macpro » 24/11/2009, 17:30

Kupiłem w Szklarni Yamahe FZ6 z 2006r. jest po upadku ma zarysowany delikatnie bak i zarysowany dekiel silnika, o wszystkim z tym związanym zostałem poinformowany, przejechał w tym sezonie około 8 tyś. na nim i nie było z nim żadnych problemów. Pali na dotyk w dalszym ciągu nie zamknąłem sezonu. Co do dużej ilości szrotów jest ich tam sporo ale są i takie którym nie ma nic do zarzucenia. Natomiast jeżeli chodzi o ceny, bądźmy dorośli zawsze można się potargować.
macpro
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22/3/2009, 17:10
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez driver92 » 24/11/2009, 20:43

Witam. Ja również moge sie wypowiedzeć co do motoszklarni. otóż mieszkam od tego miejsca ok. 4KM więc kilka razy tam byłem. Moja opinia niestety potwierdza znaczną większość. Przejeżdzając codziennie obok szklarni (jadąc do szkoły) widze z jednej strony kilka motorów stojących na zewnątrz(tylko kilka na wystawe) a z drugiej strony widać zniszczone motocykle które prawdopodobnie są naprawiane i sprzedawane w ich salonie. Za Varadero 125 z 55.000 przebiegiem rok 2001 bodajze i widocznych zmęczeniach żądali 7.900zł.
Cena nieadekwatna do towaru.
Jeżeli mógłbym jakoś pomóc prosze pisac gdyż jestem przy szklarni codziennie minimum 2razy.
Pozdrawiam
motoryna Stella ---> MZ ETZ 250 ---> Zipp vega 125 --->Wiosna GSXF 600
Avatar użytkownika
driver92
Świeżak
 
Posty: 317
Dołączył(a): 16/7/2007, 18:01
Lokalizacja: Marki k.Warszawy


Postprzez p76 » 17/4/2010, 08:59

Witam,

ja tez w takim razie sie wypowiem nt Motoszklarni. W zeszlym roku kupiam tam moja piekna oldschoolowa Vespe. Sprzet w super stanie, mimo, ze oczywiscie nie nowy. Dodatkowo chlopaki zalatwili mi rozne gadzety trudno dostepne w Polsce, po naprawde atrakcyjnych cenach. W tym roku serwisowalam skuterek i tez jestem z uslugi zadowolona.
Ja rozumiem, ze na forum wypowiadaja sie glownie osoby, ktore maja jakies negatywne doswiadczenia albo wcale nic nie kupili w motoszklarni, a Ci zadowoleni przewaznie jezdza sobie motorkami w tym czasie. Ale watpie, zeby taka duza firma jak Motoszklarnia pozwolila sobie na sprzedaz zlomu, na ktorym cos by sie komus mialo stac... Ja osobiscie polecam! :)
p76
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17/4/2010, 08:43

Postprzez leff » 17/4/2010, 16:52

nie ma to jak autopromocja
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez Rafal_W_wa » 14/9/2010, 12:16

Motoszklarnia - totalnie nie polecam.

łatali mi oponę, kołek + łata, miał być mały kołek bo gwóźdź był bardzo mały, okazało się że pracownik założył największy jaki mieli, co za tym idzie mocno rozwiercili oponę.
Nie wymienili zaworu, felgę porysowali i za wszystko skasowali 80zł, jeszcze ładnie mówili że te łatki to tylko do motocykli dlatego takie drogie.
Mechanik wziął oponę na zaplecze położył ją i zajął się innym moto. Po ok 30 min zabrał się za oponę, skleił potem znów poszedł ( no ale to rozumiem musiało podeschnąć ).
Szeryf mówi "... no sam Pan widzi że nie zeszło mu się 10 min tylko h..."
Oglądałem ich maszyny i niestety każdy miał coś do ukrycia, większość przebrana, mam znajomego który mieszka obok nich i potwierdził że to straszna lipa. Sami ściągają szroty i naprawiają je.
Więcej do nich nie pojadę - z opony schodzi powietrze... miała służyć i tak tylko do końca sezonu ( mimo ze była prawie nowa ) bo nie chce mieć łatanej, a potrzebowałem na szybko moto, jednak robota totalnie spartaczona ! ! !
RSIX
Avatar użytkownika
Rafal_W_wa
Świeżak
 
Posty: 158
Dołączył(a): 29/4/2009, 20:59

Postprzez slevee » 22/9/2010, 10:58

TOTALNY SYF

zdecydowanie odradzam kontakt z tą firmą, typowi robiący ludzi w h...polaczkowie...wypowiadam się po tym jak zakupiłem tam miesiąc temu Monstera 620
jak na każdej wystawianej przez moto szklarnię aukcji widniała informacją iż moto w idealnym stanie...w praktyce sprowadzają walone trupy, które reanimują wręcz domowymi sposobami.
ja dałem się zrobić w wała, gdyż kompletnie się wtedy nie znałem naq rzeczy, to miał być pierwszy motor...wszystko odbyło się na zasadzie, znalazłem-kupiłem
okazało się:
była mała gleba tylko...nikt o tym nie wspomniał a przytar na baku został zaklejony nalepką z kasku!!! frajerstwo, kierownica była prostowana!!! k...szczyt i pomalowana h... kruszącą się srebrzanką
można by dalej wymieniać, ale sądzę że wystarczy by uświadomić kupującym trzymanie się Z DALEKA OD MOTO SZKLARNI!!!
slevee
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 22/9/2010, 07:52
Lokalizacja: warszawa

Postprzez HaykaBusta » 20/4/2012, 12:50

Może i świeżak jestem na tym forum, ale mogę polecić Motoszklarnie w Markach, co prawda nie kupowałem u nich motocykla jednak w przypadku serwisu uważam, że są kompetentni. Zrobili mi sporo poprawek po tym jak oddałem motocykl do mechanika z polecenia, który trzymał moto prawie mies i narobił sporo bałaganu, łącznie z nowymi usterkami. Amor skrętu np zamontował tak że nie spełniał swojej funkcji i ograniczał ruchy kieronicą, przy czym tez nie miał podkładki pod śróbką i ocierał się o półke. Chłopaki ze szklarni naprawy i poprawki zrobili mi taniej niz mechanik z polecenia. Przy czym nawet wymienili mi przepalone zarowki w kierunkach, ktorych nie używałem :P a o motoszklarni dowiedziałem się od znajomego, który kupił u nich KTMa Super Duke w tamtym sezonie i nic sie nie wykrzaczyło, lata bez najmniejszych problemów, a sprzet używany zgodnie z przeznaczeniem czyli ostro katowany. Z pozycji obserwatora, mogę powiedzieć, że jak wszedzie, jeśli cena jest atrakcyjna to nie ma co sie napalać na super sprzet i oczekiwac stanu fabrycznego z salonu. Odwiedziając ich widziałem na prawdę sporo maszyn nie zmęczonych, jednak cenę też miały konkretną, śmiem twierdzić, że adekwatne do stanu. Osobiście uważam, że szukając moto warto do nich zajrzeć i samemu ocenić stan, nie sugerując się osobami, które szukają okazji w super stanie. Myśle, że można się trochę negocjować o cenę motocykla, jeśli mi się udało na serwisie uzyskać rabat to czemu miałby się nie udać przy kupnie od nich moto :)
HaykaBusta
Świeżak
 
Posty: 38
Dołączył(a): 19/4/2012, 11:50
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kucyk_323 » 6/5/2012, 10:51

drodzy forumowicze....
każdy chyba wie że używany motocykl nie jest nowy...
odpowiedzcie sobie na pytanie czemu sprowadzane motocykle obojętnie przez jaką firmę która nimi handluje są zazwyczaj dużo tańsze niż nasze krajowe...
Dla mnie jak dla wielu odpowiedż jest banalnie prosta... Kupują rozbitkie, sklejają do kupy i sprzedają. Większość ludzi jest świadoma tego faktu i kupując motocykl sprawdza tylko czy jest w 100% bądż w 95% sprawny technicznie a nie czy w 100% nie był bity....
Kwestia kupić motocykl sprawny technicznie i odpowiednio przywrócony do stanu użyteczności w sposób fachowy i się cieszyć z jazdy albo uzbierać więcej kasy i kupić nowy z salonu...
Każda używana rzecz jest nie pewna... tak samo jak z zakupem samochodu, jedni patrzą na mierniki lakierów i twierdzą że był po dzwonie (tak jak mój passat miał cały bok lakierowany) lecz mnie to nie zraziło bo był ładnie pomalowany a przyczyna malowania była zwykła obcierka parkingowa bo sprzedający pomyślał i zrobił zdjęcia które mi pokazał.

Zawsze mi się śmiać chce zwłaszcza z ludzi którzy chcą kupić motocykl enduro lub cross i patrzą że tu zadrapany, tu plastik pęknięty, w motorach stworzonych do jeżdzie w terenie to chyba normalne że dostał gałęzią albo się koło ześlizgnęło i była gleba i coś się połamało.
Nie jestem handlarzem tylko człowiekiem który jeździ na enduro i kilka swoich sprzedał...

Ja kupując moto kieruję się ceną i stanem technicznym na drugim planie kładę wygląd wizualny
kucyk_323
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 3/5/2012, 21:41

Postprzez m0c4r » 18/5/2012, 11:09

Co do sprzętów które mają nie będę się wypowiadał bo nie kupowałem oglądałem ale nie uważam żebym się na tym znał niewiadomo jak żeby pisać na ten temat.

Ogólnie obsługa wydawała mi się ok. Pojechałem tam w zeszłym tygodniu bo bo miałem blisko i nie ukrywam bo zaproponowali mi niską cenę za zakup i wymianę opon w moim GS'ie. Maxxisy promaxy w cenie 550 z wymianą. Opony mieli już po 4 dniach od momentu kiedy u nich byłem i zamawiałem. Wczoraj pojechałem byłem oczywiście umówiony zrobili to chyba w pół godziny, długo nie czekałem i zadowolony wsiadłem na moto i odjechałem zobaczyć jak to się będzie jeździć na nowych oponkach. Fajnie w porównaniu do starych dużo lepiej. Ale..... niestety jest jakieś ale i po części moja wina że nie sprawdziłem jak jeszcze u nich byłem. Dziś okazało się że założyli mi przód 110/80 a tył 130/90 a zamawiałem 110/70 i 130/70 tak jak to jest w serwisówce. Dziś jadę do nich z powrotem wyjaśnić tą sytuacje, zobaczymy z jakim skutkiem i napewno TU o tym napiszę. Szkoda bo naprawde byłem zadowolony ale jesli mówię jakie chcę opony oni je zamawiają i zamawiają inne to by wypadało chociaż zapytać czy mogą mieć inny profil niż mówiłem.......

A więc pisze.... Byłem dogadałem się w sumie nawet nie robili problemów zaproponowali inne oponki tym razem w rozmiarze. I myślę że nie raz jeszcze ich odwiedzę.
m0c4r
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 21/11/2011, 11:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ENDUROMAAN » 12/2/2013, 10:39

Moj kumpel kupil tam Horneta , jezdzi juz 2 lata i nie narzeka. Ja osobiscie nabylem tam kurtke i spodnie i tez jestem zadowolony. Sklep fajnie zaopatrzony i pare fajnych sprzetów zawsze tam stalo. Chyba ze cos sie zmienilo ?
ENDUROMAAN
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 8/2/2013, 12:58
Lokalizacja: WARSZAWA

Postprzez Carbonowy » 12/12/2013, 13:18

Też byłem ze 2-3 razy ogladać moto i potwierdzam że ciągną z Francji rozbitki i kleją ale zakładam że czasem coś im się powinno udać skleić w całość ;)
Suzuki GS500 > Suzuki GSF600 > Honda CBR600F > Honda CBF1000
Avatar użytkownika
Carbonowy
Świeżak
 
Posty: 114
Dołączył(a): 29/8/2013, 13:20
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez neeo » 1/1/2015, 15:11

Szukam dla siebie moto na ten sezon 'Kawasaki ER6', i znalazłem ciekawą ofertę właśnie w Moto-Szklarnia w Markach.

'kucyk_323' - Dziękuję Ci za przypomnienie tej jakże podstawowej kwestii --- Każdy chyba wie, że używany motocykl nie jest nowy... Większość ludzi jest świadoma tego faktu i kupując motocykl sprawdza tylko czy jest w 100% bądź w 95% sprawny technicznie, a nie czy w 100% nie był bity....
Avatar użytkownika
neeo
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 12/11/2011, 08:59
Lokalizacja: Lomianki

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê