Zobacz wątek - Prawo jazdy B i motocykle 125cm3
Advertisement
NAS Analytics TAG

Prawo jazdy B i motocykle 125cm3

O wszystkim
_________

Postprzez lagiboy » 8/6/2014, 17:45

albo będzie tak że wszystkie Romcie, Marianki i Gienki z rowerów poprzesiadają się na 125 wyciągnięte ze stodoły po dziadku, pojadą pod sklep żeby się nażłopać piwska i będą leżeć po rowach pod 125kami :) o ile wydzióbią parę złociszy na trochę wahy. :)
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35


Postprzez Walenty » 8/6/2014, 17:59

Otóż to!
Najpierw wprowadzają kategorię AM, A1, A2 i tak dalej żeby - no powiedzmy* - ograniczyć liczbę ludzi którzy nie znają przepisów, a tymczasem otwierają wielkie wrota, którymi dziadki, którzy zrobili kategorię B dawno temu, mogą znów wyjechać skuterynkami. Mnie się to niepodoba.

*druga wersja - żeby hajs czesać.
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL


Postprzez lagiboy » 8/6/2014, 18:05

a może chodzi o redukcję bezrobocia? więcej maszyn na drodze, więcej zepsutych o2o, więcej części sprzedanych, więcej usług naprawy, więcej rozbitków, więcej zabitych, mniej emerytur do wypłaty, wolne miejsca pracy, równie dobrze razem z tym projektem mogli pchnąć legalizację zioła, taka sama szkodliwość, plus kasa z akcyzy i podatku, plus praca dla hodowców.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez andy7 » 8/6/2014, 18:24

lagiboy napisał(a):więcej rozbitków, więcej zabitych, mniej emerytur do wypłaty, wolne miejsca pracy, równie dobrze razem z tym projektem mogli pchnąć legalizację zioła, taka sama szkodliwość, plus kasa z akcyzy i podatku, plus praca dla hodowców.


Widze w tym metode :mrgreen:

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez Movi » 9/6/2014, 08:06

Jestem za jeżeli chodzi o automat, jestem bardzo przeciw jeżeli będzie można również manualem.
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez lagiboy » 9/6/2014, 19:25

wpadł mi do głowy pomysł. Np dla tych którzy mają prawo jazdy i chcą jeździć motocyklem, proponuję 1-dniowe szkolenie w wymiarze powiedzmy 6 godzin obejmujące ze 2 godziny pogadanki o motocyklach, użytkowaniu, serwisowaniu, poruszaniu się po drogach, na co zwracać uwagę, w czym różni się to od jazdy samochodem, jak być widocznym na drodze itd. potem zwykłe manewry na placu, ruszanie, stawanie, zmiana biegów, hamowanie, slalom, ósemka ale bez tych głupich linii ograniczających, zawracanie i to chyba wystarczy na podstawy, rundka po mieście z instruktorem, papierek, że się było, że instruktor zweryfikował i uznał delikwenta zdatnego do używania 2oo, że nie stwarza zagrożenia dla siebie i innych. I do domu.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez andy7 » 9/6/2014, 20:12

lagiboy napisał(a):wpadł mi do głowy pomysł. Np dla tych którzy mają prawo jazdy i chcą jeździć motocyklem, proponuję 1-dniowe szkolenie w wymiarze powiedzmy 6 godzin


A dlaczego nie 30 h ?

I jak to sie ma, ze Instruktor bedzie decydowal czy dopuscic do ruchu czy nie ?

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na gr